Například: Dobré zprávy
Kde nás najdete?

DOBRÉ ZPRÁVY – DOBRÝ ŽIVOT - ROZESÍLÁME POLAHODU DO VŠECH STRAN!

Pokud se Vám naše noviny líbily, posílejte je dále. Možností, kam můžete výtisky umístit, je opravdu mnoho: samoobsluhy, lékařské ordinace, knihovny, kavárny, nemocnice…může to být dokonce i vaše pracoviště.
Proč to děláme?

Abychom potěšili ty, kteří hledají dobré zprávy, přidali odvahu těm, kdo ještě mají zábrany podělit se o pozitivní zprávy s ostatními, abychom pomohli udělat první krok těm, kdo cítí vnitřní potřebu něco udělat pro lidi a svoji rodnou zem. Každý prožitý den, naplněný dobrými skutky a nezištnou pomoci, vytváří náš lepší zítřek. Neexistuji problémy, které někdo vyřeší za nás, není nám jedno, jakým směrem se budeme ubírat a jakou budoucnost zanecháme svým dětem. Uvítáme každou pomoc, nápad nebo radu.

Chcete-li i vy přidat svoji kapku úsilí do proudu pozitivních změn, pište na [email protected], Ant. Sovy 39, Opava 747 05 nebo kontaktujte Renátu Valečkovou na telefonním čísle 606 794 639.

 

Dobro plodí dobro!

 

Dobré zprávy tvoříme a šíříme spolu!

Na email [email protected] nám můžete posílat své články, úvahy čí vlastní zkušenosti. Vždyť každý z nás prožívá spoustu událostí naplněných laskavostí, krásou a upřímností.

Počet míst, kde si lidé dobré zprávy čtou, neustále roste. Zkontrolujte na http://polahoda.cz/kontakty nová odběrná místa, zda se nachází ve vašem okolí. Pokud ne, můžete například pomáhat s jejich šířením ve vašem městě a jeho okolí.

Dalším druhem pomoci může být finanční příspěvek. I malá částka pomůže, aby se Polahody rozdalo více a dostala se k těm, kteří prahnou po Dobrém slovu.

Číslo účtu je: Fio banka: 2800931857/2010, VS 20160001
Myšlenka dne

Jen mě poslouchej, člověče, říkám ti pravdu, stejně jako ti není dáno vyhnout se smrti, tak ti také není dáno vyhnout se Božímu soudu.


Kalendář událostí

Zasílání aktuálních informací o nových článcích na stránkách Polahoda a dalších projektech MSH "ALLATRA"