Například: Dobré zprávy
Kde nás najdete?

DOBRÉ ZPRÁVY – DOBRÝ ŽIVOT - ROZESÍLÁME POLAHODU DO VŠECH STRAN!

Pokud se Vám naše noviny líbily, posílejte je dále. Možností, kam můžete výtisky umístit, je opravdu mnoho: samoobsluhy, lékařské ordinace, knihovny, kavárny, nemocnice…může to být dokonce i vaše pracoviště.
Proč to děláme?

Abychom potěšili ty, kteří hledají dobré zprávy, přidali odvahu těm, kdo ještě mají zábrany podělit se o pozitivní zprávy s ostatními, abychom pomohli udělat první krok těm, kdo cítí vnitřní potřebu něco udělat pro lidi a svoji rodnou zem. Každý prožitý den, naplněný dobrými skutky a nezištnou pomoci, vytváří náš lepší zítřek. Neexistuji problémy, které někdo vyřeší za nás, není nám jedno, jakým směrem se budeme ubírat a jakou budoucnost zanecháme svým dětem. Uvítáme každou pomoc, nápad nebo radu.

Chcete-li i vy přidat svoji kapku úsilí do proudu pozitivních změn, pište na [email protected], Ant. Sovy 39, Opava 747 05 nebo kontaktujte Renátu Valečkovou na telefonním čísle 606 794 639.

 

Dobro plodí dobro!

 

Dobré zprávy tvoříme a šíříme spolu!

Na email [email protected] nám můžete posílat své články, úvahy čí vlastní zkušenosti. Vždyť každý z nás prožívá spoustu událostí naplněných laskavostí, krásou a upřímností.

Počet míst, kde si lidé dobré zprávy čtou, neustále roste. Zkontrolujte na http://polahoda.cz/kontakty nová odběrná místa, zda se nachází ve vašem okolí. Pokud ne, můžete například pomáhat s jejich šířením ve vašem městě a jeho okolí.

Dalším druhem pomoci může být finanční příspěvek. I malá částka pomůže, aby se Polahody rozdalo více a dostala se k těm, kteří prahnou po Dobrém slovu.

Číslo účtu je: Fio banka: 2800931857/2010, VS 20160001
Myšlenka dne

Moudrost je bohatstvím duše, nikoli věku.


Kalendář událostí

Zasílání aktuálních informací o nových článcích na stránkách Polahoda a dalších projektech MSH "ALLATRA"