Například: Dobré zprávy
VÍTĚZSTVÍ NAD SEBOU

Velmi důležitý pořad pro všechny, kdo skutečně každodenně pracují na sobě, učí se kontrolovat své vědomí a Žít Osobností. Důležité duchovní rady, jak zvítězit nad sebou. Odpovědi na otázky, se kterými se lidé jdoucí duchovní cestou často setkávají.

Jak si jen nehrát na dobrého člověka, ale skutečně jím v praxi být. Co je to Svědomí? Co je to celostní vnímání Osobnosti? Jak Žít a ne přežívat? Co dělat, když ti vědomí vnucuje skleslost a znehybňuje tě? Jak pomocí svých programů předstírá, že ono - to jsi ty? Co dělat, když vědomí zpochybňuje, zaměňuje duchovní smysl, hledá magii a sílu? Jak držet vědomí na uzdě? Jak v sobě zastavit agresi a skrytou manipulaci vědomí?

Jak v sobě vytvořit podmínky pro zrání Osobnosti? Jak probíhá přenos informací vkládáním pocitového vnímání? Co je to stav osvícení a spásy? Pravda a fikce. Jak se mění kolektiv a společnost, když se mění sám člověk?

Proč jsou lidé z různých zemí světa inspirováni a nadšeni mezinárodními projekty a konferencemi společenského hnutí ALLATRA, které spojují svět? Jak mezi sebou lidé sdílejí své duchovní dědictví?

 

"Pokud cítíš a chápeš, tak Žij, prostě Žij. A jaký je rozdíl, jestli se systém aktivuje či ne. Vše překonat je snadné! Tehdy se to už stává jejím problémem, a ne tvým. Všechno je velmi jednoduché. Když skutečně žiješ Duchovním Světem, v této Lásce, v tomto štěstí, pak systém prostě nemá přístup, je bezmocný.“

Igor Michajlovič Danilov

 

Sledujte na allatra.tv         

 

Líbí se mi 12VÍTĚZSTVÍ NAD SEBOU - Hodnocení: 5.00 z 5.00 . Počet hlasů: 12
Podobné články:Zanechat komentář

Myšlenka dne

Život je příliš krátký, a proto musíme stihnout duchovní podstatu v našem srdci zvelebit.


Kalendář událostí

Zasílání aktuálních informací o nových článcích na stránkách Polahoda a dalších projektech MSH "ALLATRA"