Například: Dobré zprávy
Venkovní malby, aneb šíříme pozitivní znaky a symboly.

Díky internetové platformě ALLATRA Crowdsourcing podle svědomí (allatra.life) se ve městě Ústí nad Labem, na severu České republiky, sešli dobrovolníci z rúzných míst Čech i ze Slovenska, aby společně zrealizovali projekt „Venkovní malby, aneb šíříme pozitivní znaky a symboly“ a tím rozšířili aktivní znaky z knihy AllatRa od Anastasie Novych.

Takové zkrášlení veřejně dostupného místa je příležitostí nejen pro vykouzlení úsměvu všem, kdo prochází okolo, ale také pro inspiraci a předání něčeho krásného ze sebe sama.

Tato spolupráce nadchla i mnohé kolemjdoucí, kteří se po celý den zastavovali, mlčky a s úsměvem hleděli na obrazy a malující nadšence, někteří si přišli popovídat a někdo se dokonce zapojil a přispěl svým dílem.

Někteří ze zúčastněných se podělili o své pocity:

Mario (Slovensko): Bol to krásny deň, úžasná jednota. Ale hlavne bylo úžasné, keď sa tu zastavovali ľudia a začali aj oni maľovať.

Monika (Ústí nad Labem): Až budete stát před projektem, který vás alespoň trochu láká, jděte do toho!

Karolína (Praha): Je to moc hezké zkrášlit místo, které má na očích spoustu lidí. Už vlastně podle reakcí lidí, kteří chodili kolem, bylo zřejmé, že to působí velmi dobře. Rozjasní to místo, takže se tam najednou člověk cítí velmi příjemně.

Kolemjdoucí žena (Německo): Je překrásné zde stát a vidět jednotu, že všichni lidé se mohou zúčastnit jednoho projektu. A nehledě na různé kultury se nenechají rozdělit a sjednocují se. Protože my všichni jsme lidé a uvnitř jediní. I když vypadáme jinak a mluvíme různými jazyky, díky malování máme jeden společný jazyk.

Markéta (Ústí nad Labem): Každý přijel, aby tady získal nějakou zkušenost. Každý přijel aby něco pochopil, něco poznal. Byla to obrovská duchovní síla jednoty, která musí být v celém světě. A díky těmto malým krůčkům můžeme vytvořit společnost na duchovním a morálním základu. A my můžeme být součástí toho všeho, společně a v jednotě to můžeme vytvořit.

                                           Screenshot_1

 

Video o tomto projektu můžete shlédnout zde: https://www.youtube.com/watch?v=fdC42ICe3-s

 

Líbí se mi 22Venkovní malby, aneb šíříme pozitivní znaky a symboly. - Hodnocení: 5.00 z 5.00 . Počet hlasů: 22
Podobné články:Zanechat komentář

Myšlenka dne

Nikdo nemůže vstoupit do jedné řeky dvakrát, protože představuje minulost. Existuje jen pohyb řeky, protože ten představuje přítomnost.


Kalendář událostí

Zasílání aktuálních informací o nových článcích na stránkách Polahoda a dalších projektech MSH "ALLATRA"