Například: Dobré zprávy
Thovtova moudrost žije i dnes

     Thovtovy knihy, zlaté tabulky, nejstarší hieroglyfické nápisy, „stránky, které obsahují klíč ke stvoření“. Co se vám první vybaví? Pravděpodobně obrázek Thovta – egyptského boha Moudrosti a Vědění...

     Dovolte, aby jsem se s vámi podělil o unikátní informaci, kterou jsem objevil v knize AllatRa – encyklopedii prapůvodních znalostí o světě a člověku. Informace předložená v knize nenechává lhostejným žádného člověka, a co více, nutí hledat a rozšiřovat poznání, zvlášť toho, kdo se chce dokopat do podstaty. Přiznám se, že je to tak úchvatné dobrodružství pustit se do historie dávných časů! Jedním ze zajímavých momentů, který započal moji cestu za poznáním, byl následující odstavec:

„Například, ve Starém Egyptě byly tyto znalosti jako odkaz potomkům zapsány na zlatých tabulkách. Později lidé tento odkaz nazývali Thovtovy knihy. I když tyto tabulky byly zničeny nebo přesněji přetaveny, protože lidé si ve většině případů vždy vážili zlata více než Znalostí. Nicméně kopie tabulek přepsané na papyrus, respektive jejich část, přežila. Tyto kopie byly bohužel v různých dobách bezohledně ničené žreci, ať už se nacházely kdekoli. Bylo to proto, že informace v nich obsažené, doslova podrývaly jejich moc nad lidmi. Něco se ale stejně dochovalo. A toto něco, zachráněné a schované v chorvatských horách, ve druhé polovině 19. století dalo světu dva vynikající vědce. Když se to ale v roce 1936 dostalo do nesprávných rukou, vyvolalo to nevratné následky, svědky jejichž počátku se stali mírumilovní obyvatelé Hirošimy a Nagasaki.“

     V tomto odstavci je spousta zajímavých věcí vyprávějících o původních Thovtových knihách, prostřednictvím kterých se předávaly znalosti o zákonech vesmíru a člověku. Během času se jich zmocnila skupinka velekněží a snažila se to všechno zničit, aby oddělila lidi od pravdy, i když původně znalosti byly dány všem bez výjimky. Informace přepsaná z knih na papyrus dala světu dva vynikající vědce a zároveň sloužila k vytvoření jaderné bomby. Co to může znamenat? Co jsou to za knihy a kde jsou nyní uloženy? Samo o sobě je to velmi zajímavé. Jediná otázka, na kterou můžeme hned odpovědět je, že Thovt byl ve starověkém Egyptě bohem Moudrosti. Byl zobrazován s lidským tělem, hlavou ibise a znakem AllatRa na hlavě. Ve svých rukou drží nástroj na psaní a možná právě ty světoznámé tabulky. Thovt byl v Egyptské mytologii bohem písma a počítání, měsíce, tvůrce kalendáře a patronem vědy.
     A je logické, že jeho jménem byly pojmenovány tabulky obsahující tak cenné informace. Ale kdo byli tito dva vědci, kteří otřásli světovou vědou?
     Téměř okamžitě jsem udělal svůj první malý objev: jedním z nich byl zjevně Nikola Tesla. Do dneška všechna tajemství tohoto slavného srbského vědce, který dokázal zkrotit elektřinu, nejsou zcela známa. Mnoho moderních vědců ho stále považuje za geniálního učence a vynálezce. O Teslovi jsme psali v dřívějším čísle Polahody (12/2012). Ale kdo byl ten druhý vědec? Tuto záhadu jsem mohl odkrýt až po nějaké době pátrání. Jak se říká, hlavní je mít velkou touhu a příležitost přijde sama.

     Během čtení knihy AllatRa jsem našel informace o struktuře vesmíru, kde bylo uvedeno, že vesmír má celkem 72 dimenzí. Hmotný svět tvoří šest dimenzí, od 7 dimenze až do 72 je svět energií, duchovní svět. Začal jsem hledat více informací o dimenzích a narazil jsem na článek neznámého vědce. Článek se jmenoval Šestirozměrný vesmír Bartini. Neuvěřitelná náhoda! Ale kdo vlastně byl Roberto Bartini? A odkud věděl o šesti dimenzích? Abych byl upřímný, s tímto vědcem jsem se setkal poprvé. Jak se ukázalo, jméno Roberto Bartini je, na rozdíl od Nikoly Tesly, málo známé široké veřejnosti, s výjimkou lidí, kteří se zajímají o historii letectví.
     Zatímco jeho úspěchy ve vědě nebyly o nic menší. Tesla byl génius v oblasti elektrické energie a Bartini byl génius v letectví. Zásadně nový přístup a projekty v letectví na mnoho desetiletí předbíhaly jeho současníky. Některé z nich byly teprve nedávno uvedeny do vojenského a civilního letectví, další ještě čekají na uplatnění v budoucnosti. Bartini vytvořil více než 60 projektů letadel. V letectví se usadily pojmy jako “křídlo Bartiniho” – křídlo které umožňovalo dlouhý let v nadzvukové rychlosti, měnitelná šípovitost křídla, “Bartiního efekt” – jev, který snižuje sílu odporu prostředí a zvyšuje tažnou sílu vrtule letadla o 25-30% vzhledem k tandemovému uspořádání dvou motorů.
     Kromě letectví se Bartinini také zabýval teoretickou fyzikou a kosmologií (obor astronomie, která studuje vznik, vývoj a transformaci vesmíru). Jeho vědecké práce na téma: vztah mezi fyzikálními veličinami, problémy teorie gravitace a elementárních částic, některé vztahy mezi fyzikálními konstantami a mnoho dalších prací ve spolupráci s dalšími vědci této doby ukázaly jeho všestranný rozvoj a nevšední pohled na zdánlivě obyčejné věci. Tento princip také používal i v letectví: ne zlepšovat staré, ale vytvářet zásadně nové.

     A teď to nejdůležitější. Pravděpodobně se ptáte, proč jsem si tak jistý, že dva geniální vědci, o kterých je řečeno v knize jsou pravě N. Tesla a R. Bartini? Proč věřím, že informace z Thovtových tabulek mohly vést k takovému nadčasovému pokroku a rozvoji těchto vědců?
     Odpověď je velmi jednoduchá, pokud se ponoříte do toho, jak tito vědci generovali své fantastické nápady, najdete jeden společný prvek. Oba pro získání potřebné informace z informačního pole vstupovali do změněného stavu vědomí. V historických údajích jsou zmínky o červené místnosti, kterou Bartinini používal pro meditace. Červená barva mu zřejmě pomáhala lépe se naladit. Pokud jsou informace o tom, že Bartinini pro své vědecké práce používá změněný stav vědomí lehce zamaskované, tak se v případě N. Tesly uvádí mnoho faktů, které to popisují. A mnozí autoři, kteří popisují jeho biografii, to nejednou potvrzují. Navíc vědecké projekty a myšlenky těchto učenců nedávají žádné logické vysvětlení. A samozřejmě nejdůležitější věc, která spojuje tyto učence – jak uvádějí historikové, měli vysoké morální hodnoty a ohromnou pracovitost. Není divu, že lidé s takovými kvalitami dostali tak unikátní znalosti. Jak se říká, člověku s dobrým srdcem a blahými úmysly se otevírají mnohá tajemství viditelného i neviditelného světa.

Viktor Efremov


Polahoda 10/2013

Líbí se mi 67



Thovtova moudrost žije i dnes - Hodnocení: 5.00 z 5.00 . Počet hlasů: 67
Podobné články:



Zanechat komentář

Myšlenka dne

Život je příliš krátký, a proto musíme stihnout duchovní podstatu v našem srdci zvelebit.


Kalendář událostí

Zasílání aktuálních informací o nových článcích na stránkách Polahoda a dalších projektech MSH "ALLATRA"