Například: Dobré zprávy


Jasmínový keř

Jaký je dnes krásný den... Modré nebe je jako vymetené, jen tu a tam se mezi letními slunečními paprsky mihne roj poletujících bílých chomáčků z nedalekých topolů. Má bosá chodidla hladí měkká šťavnatá tráva, tělo ohřívá sluncem prozářený vzduch. Zpěv ptáčka vysoko ve větvích stromu dokresluje atmosféru naprosté pohody, klidu a míru. Je božsky.

Čtěte více


Letní slunovrat

Letní slunovrat, první letní den či také astronomické léto nastává obvykle 20. a nebo 21. června. Jen výjimečně letní slunovrat připadá na jiné datum jako 22. června a nebo 19. června.

Čtěte víceVE ZNAMENÍ LÁSKY

Každému z nás je jistě známo, že květen je čas lásky. Zejména pak jeho první den.Při této krásné příležitosti jsme připravili dotazník na téma Skutečná láska, na který bylo možné odpovědět během celého měsíce. Nyní, přestože už je květen za námi, nadešel čas zveřejnit odpovědi a připomenout si tak jeho láskyplnou atmosféru. Na dotazník odpovědělo 13 žen a 3 muži. Nejmladší odpovídající je 15-ti letá slečna, nejstarší pak žena ve věku 62 let. Při první otázce vyšlo najevo, že 10 ze 16 respondentů v přítomné chvíli nemá vztah. Tento fakt ale nemá na odpovědi vliv, všechny jsou krásné a v základu se shodují.

Čtěte víceSÍLA DOTEKU

Dotek je vzácný dar, který nás provází po celý život a vůbec není důležité každého na počkání objímat. Skrývá se v pozornosti, ve slovech, která se dotknou někoho v srdci.

Čtěte více
Myšlenka dne

Pokud budeme shovívaví ke zlu, pak si ani nevšimneme, jak se staneme lhostejní k dobru.


Kalendář událostí

Zasílání aktuálních informací o nových článcích na stránkách Polahoda a dalších projektech MSH "ALLATRA"