Například: Dobré zprávy
Skutečná pomoc Panny Marie v mém životě

O Marii již bylo napsáno a řečeno mnoho. Historie pravoslaví je v podstatě celá protkána obrazem Marie. Lidé se stále obrací na Marii a dostávají Její pomoc.

Nějak se tak stalo, že až do nedávné doby v mém duchovním životě Maria nebyla. Samozřejmě, četla jsem o Ní, o Její veliké službě, ale nikdy jsem se na Ní neobracela. A Ona je vždy s námi, připravená pomoci. Když jsem si toto uvědomila, zavřela jsem oči a zkusila jsem Ji procítit. Ne představit si Ji, a právě pocítit, jako kdyby byla vedle mně. Soustředila jsem se, ponořila jsem se do vnitřního klidu a najednou… jsem Ji pocítila před sebou. V ten okamžik jsem pochopila, proč Ji nazývají "Přečistá" - světlo, čistota, svátost, láska, které pramenily z Ní, pronikaly do mého nitra. V tu chvíli jsem pochopila, že pro duchovní svět takový pojem jako „hřích“, neexistuje.

Když jsem pocítila tu obrovskou, bezmeznou lásku, která vycházela z Ní, už nebyl žádný problém udržovat pozornost v Solar plexu. Protože ta vyzařující láska spustila uvnitř mně takové nepopsatelné procesy, že má pozornost tam prostě zůstala. Ve mně sílil pocit, že Marie vlévá sílu Allat přímo do mě, naplňuje mě a učí být Láskou samotnou. Možná to byla odpověď na mou prosbu, s kterou jsem se k Ní obrátila: aby naučila mne té Lásce, díky níž mohla vzít na sebe ohromnou odpovědnost otevření vnější síly Grálu.


 

 

V křesťanství je modlitba, ve které se říká: "Děkujeme Ti, Panno, radosti v srdcích naplnění. V pokání voláme Tě. Jsi duševní bolesti Utěšitelka". Když dostaneš zkušenost setkání s Ní, chápeš, že tato slova nevznikla na prázdném místě. Úžasný pocit její přítomnosti, její skutečné pomoci přináší ohromnou radost. Ona dá sílu každému, aby vstoupil do Království nebeského, vezme za ruku, povede, jen člověk musí sám chtít a upřímně toužit ne po pozemském, ale po božském. Kdyby to jen lidé chtěli… Vždyť proto s námi tady zůstala! Ale děti jsou tak moc zaujaté hraním, že neslyší matčino volání a nevidí, jak k nim natahuje ruce. Ale maminka miluje své děti, a čeká, až budou mít toho hraní dost.

Po mém obrácení k Marii, se v životě začaly dít úžasné věci. Dřív jsem při meditacích měla pocit, že stojím na místě, nyní kvalita vykonání praktik se změnila. Informace o tom, co mám dělat, abych duchovně rostla, přichází sama. Kvalitativně se změnili pocity v praktice "Lotosový Květ". Přichází situace, potkávám lidi, kteří mě svým příkladem učí, jak být v lásce. V podstatě praktiky zůstaly stejné, ale můj přístup k nim se změnil, je snadnější udržovat pozornost.

Píšu to vše jen pro to, abych vás, čtenáři, nadchla neváhat a začít budovat svůj vztah s Marií, a abych se podělila radostí z objevení Její skutečné pomoci a Její Lásky.

 

Autor: Alena Birjukova

 

http://allatravesti.com/realnaya_pomosch_marii_v_moey_zhizni

 

Líbí se mi 76Skutečná pomoc Panny Marie v mém životě - Hodnocení: 5.00 z 5.00 . Počet hlasů: 76
Podobné články:Komentáře

Erika 09.12.2018 19:50 Odpověď

Tento článoček vnímam ako pomoc. Som veriaca, s mojou tichou modlitbou sa síce obraciam k Bohu, ale na pomoc od panny Márie zabúdam. A naozaj, veď ona práve preto zostala zakliesnena medzi dvoma svetmi, aby nám bola pomocou pre vstup do sveta Boha. Pomocou pre toho, kto sa na ňu s úprimnosťou srdca ❤️ obracia. ĎakujemZanechat komentář

Myšlenka dne

Každá rána, kterou zasadíte v hněvu, se k vám ve výsledku vrátí.


Kalendář událostí

Zasílání aktuálních informací o nových článcích na stránkách Polahoda a dalších projektech MSH "ALLATRA"