Například: Dobré zprávy

Proč neustále narůstá množství psychických poruch?

Proč se řady pacientů každým rokem rozšiřují a jejich počty neustále nekontrolovatelně narůstají? Vždyť ani po letech nebývají vyléčeni a nedostavuje se u nich úleva. Důvodem je vědomí, které není naše. Pojďme ho společně rozkrýt.

Čtěte více


Dva extrémy a ako s nimi bojovať  

Kto je šťastný človek? Šťastný človek je spokojný, radostný, veselý, je naplnený dobrou, pokojnou energiou. V programe sú uvedené základné kategórie psychológie. Jednoduchým a pre každého zrozumiteľným spôsobom odpovedajú na naliehavé otázky: Aká je prevencia duševných chorôb? Čo je to osobný rozvoj? Čo je v skutočnosti práca na sebe? Čo nám nedovoľuje pracovať na sebe a v čom ukrytý hlavný nepriateľ človeka? Jednoduché a efektívne spôsoby riešenia rozšírených problémov v psychológii a psychiatrii. Návrat odvekých pojmov o podstate človeka do vedy. 

Čtěte více


Neviditeľný svet. (Slovenské titulky)

Rozhovor s Igorom Michajlovičom Danilovom. Tento film obsahuje odpovede na mnohé otázky o neviditeľnom svete, s ktorým sa každý človek bežne stýka.

Čtěte více


Čo sa skrýva za otázkou "prečo potrebujem vzťah?"

„Opravdová láska“ – to je velkorysý vnitřní dar, který dává jeden člověk druhému ze svého přebytku hlubokých pocitů. Takovou lásku můžeš darovat, pokud zapomeneš na sebe. Přesně o takové lásce se říká, že „dlouho trpí, odpouští, nezávidí, není pyšná, nemyslí jen na sebe a nepřeje nic zlého“.

Čtěte více
Myšlenka dne

Ve tvé hlavě nesmí být nic ne-ga-tiv-ní-ho. Jenom pozitivní myšlenky! Tehdy nebudeš muset ztrácet čas na boj sám se sebou a tvoje skutky budou vždy pozitivní. Harmonie by měla být v prvé řadě uvnitř tebe. Harmonie a mír.


Kalendář událostí

Zasílání aktuálních informací o nových článcích na stránkách Polahoda a dalších projektech MSH "ALLATRA"