Například: Dobré zprávy
Předpovědi budoucnosti A.Novych

Proroctví o Majdanu
Předpovědi budoucnosti A.NOVYCH

http://www.youtube.com/watch?v=Yd876I7m-7A&feature=em-upload_owner

V nejbližší době na lidi čekají vážné zkoušky jejich lidskosti. Svět stojí na prahu globálních změn...Pouze v jednotě všech národů je možné přežití lidstva v blízké budoucnosti.

...sebevražedná válka nebo jednota v míru a přátelství začíná v našem vědomí. A jenom my vybíráme, jaká bude naše lidská společnost.

Předpovědi budoucnosti A.Novych jsou součásti pořadu (č.27):http://allatra.tv/vdvoem-naedine/vide...

Právě teď by se měly sjednotit všechny národy! Právě teď by měly posilovat přátelství a vzájemnou pomoc mezi lidmi! Právě teď, protože potom už bude příliš pozdě! Zlo provokuje, je hlučné a křiklavé, ale ve své podstatě prázdné. Když se celý svět spojí v přátelství, pak zlo přestane existovat! Nečekejme, že někdo přijde a všechno za nás udělá. Dobrých a laskavých lidí je na světě hodně, ale jsou rozděleni. Začněme spojovat lidi na základě přátelství a vzájemného porozumění. Podpořme ducha těch, kteří se bojí zla, řekněme o míru těm, kteří se ztratili v temnotě lží, nastavme rameno těm, kdo skutečně konají dobro a tvoří mír pro všechny lidi. Nezáleží na tom, kde a v jaké zemi se nacházíme. Nebudeme-li jednat ted´ - zítra budeme sklízet plody své nečinnosti. Je to naše volba - sjednotit lidstvo ve jménu života, nebo svojí nečinností přispět ke smrti. Budoucnost lidstva teď závisí na volbě každého! Chceme-li lepší budoucnost – začněme ji stavět teď!

Předpovědi budoucnosti A.Novych jsou součásti pořadu (č.27): http://allatra.tv/vdvoem-naedine/video/243-anastasia-novykh-prorochestva

Líbí se mi 61Předpovědi budoucnosti A.Novych - Hodnocení: 5.00 z 5.00 . Počet hlasů: 61
Podobné články:Zanechat komentář

Myšlenka dne

Jen mě poslouchej, člověče, říkám ti pravdu, stejně jako ti není dáno vyhnout se smrti, tak ti také není dáno vyhnout se Božímu soudu.


Kalendář událostí

Zasílání aktuálních informací o nových článcích na stránkách Polahoda a dalších projektech MSH "ALLATRA"