Například: Dobré zprávy
Předpovědi budoucnosti A.Novych

Proroctví o Majdanu
Předpovědi budoucnosti A.NOVYCH

http://www.youtube.com/watch?v=Yd876I7m-7A&feature=em-upload_owner

V nejbližší době na lidi čekají vážné zkoušky jejich lidskosti. Svět stojí na prahu globálních změn...Pouze v jednotě všech národů je možné přežití lidstva v blízké budoucnosti.

...sebevražedná válka nebo jednota v míru a přátelství začíná v našem vědomí. A jenom my vybíráme, jaká bude naše lidská společnost.

Předpovědi budoucnosti A.Novych jsou součásti pořadu (č.27):http://allatra.tv/vdvoem-naedine/vide...

Právě teď by se měly sjednotit všechny národy! Právě teď by měly posilovat přátelství a vzájemnou pomoc mezi lidmi! Právě teď, protože potom už bude příliš pozdě! Zlo provokuje, je hlučné a křiklavé, ale ve své podstatě prázdné. Když se celý svět spojí v přátelství, pak zlo přestane existovat! Nečekejme, že někdo přijde a všechno za nás udělá. Dobrých a laskavých lidí je na světě hodně, ale jsou rozděleni. Začněme spojovat lidi na základě přátelství a vzájemného porozumění. Podpořme ducha těch, kteří se bojí zla, řekněme o míru těm, kteří se ztratili v temnotě lží, nastavme rameno těm, kdo skutečně konají dobro a tvoří mír pro všechny lidi. Nezáleží na tom, kde a v jaké zemi se nacházíme. Nebudeme-li jednat ted´ - zítra budeme sklízet plody své nečinnosti. Je to naše volba - sjednotit lidstvo ve jménu života, nebo svojí nečinností přispět ke smrti. Budoucnost lidstva teď závisí na volbě každého! Chceme-li lepší budoucnost – začněme ji stavět teď!

Předpovědi budoucnosti A.Novych jsou součásti pořadu (č.27): http://allatra.tv/vdvoem-naedine/video/243-anastasia-novykh-prorochestva

Líbí se mi 61Předpovědi budoucnosti A.Novych - Hodnocení: 5.00 z 5.00 . Počet hlasů: 61
Podobné články:Zanechat komentář

Myšlenka dne

Je nezbytné na sobě stále pracovat a učit se novým věcem. V životě je cenná každá minuta, kterou musíme použít jako dar Boží ke zdokonalování své duše.


Kalendář událostí

Zasílání aktuálních informací o nových článcích na stránkách Polahoda a dalších projektech MSH "ALLATRA"