Například: Dobré zprávy
OD ATEISTY K SVÁTOSTI

Odpovědi na hlavní otázky ateistů, věřících, kněží, lidí toužících najít cestu ke skutečné nesmrtelnosti.

Černé a bílé. Co je to skutečná nesmrtelnost a jak ji dosáhnout během života bez prostředníků?

Specifika práce vědomí, jeho úskoky a filtry na duchovní cestě. Štemplování vědomí v inkubátoru systému. Jak se osvobodit z okovů systému a dosáhnout na duchovní Lásku a pravé štěstí.

Pořad obsahuje film "ATLANTIDA. ELITA V HLEDÁNÍ NESMRTELNOSTI". PRAVDA o původu elity v současné lidské společnosti, jejich hledání nesmrtelnosti. Elita – služebníci Ela. Historie předpotopní vysoce rozvinuté civilizace – Atlantidy, zmiňovaná ve světovém literárním dědictví Sumerů, Babylonie, Ellady, a také v mýtech různých národů světa. Vysoce rozvinuté technologie, boj o moc, klimatické zbraně, jaderná válka v dávné minulosti, megality, unikátní technologie pro prodloužení života za výhledové hranice, nesmrtelnost v těle pro vyvolené. Fakta a důkazy. Jaký vliv měla ideologie potomků Atlanťanů na současný světonázor lidstva? Historie vývoje spiknutí světové elity. PRUDKÉ A RYCHLÉ KLIMATICKÉ ZMĚNY. Poslední předěl.

 

Účastníci pořadu: Igor Michajlovič Danilov, Žanna, Tatiana.

 

Na kanále allatra.tv

 

sledujte pořad s českými nebo slovenskými titulky: 

 

                       

 

Líbí se mi 120OD ATEISTY K SVÁTOSTI - Hodnocení: 5.00 z 5.00 . Počet hlasů: 120
Podobné články:Zanechat komentář

Myšlenka dne

Nemůžeme druhým přát nic zlého, dokonce ani v myšlenkách. Protože silou mysli si kladeš past sám na sebe, na své tělo a svůj rozum. A čím častěji o tom přemýšlíš, tím silnější jsou její sítě, tím více se dostáváš do jejich sevření.


Kalendář událostí

Zasílání aktuálních informací o nových článcích na stránkách Polahoda a dalších projektech MSH "ALLATRA"