Například: Dobré zprávy
O problémech a důsledcích KLIMATICKÝCH ZMĚN na Zemi. Efektivní způsoby řešení těchto problémů

Jedním z nejdůležitějších mezinárodních problémů XXI. století je změna planetárního klimatu. Obavy vyvolává obzvláště rychlý nárůst dynamiky katastrof, které lze pozorovat v posledních desetiletích. K dnešnímu dni existuje vysoké riziko nepochopení a podceňování všech faktorů a rozsahu vlivu různých kosmických a geologických procesů na globální změny podnebí na Zemi. Ještě nedávno, na konci XX. století, někteří učenci předložili různé hypotézy a teorie o postupné změně klimatu. Ale v praxi to proběhlo trochu jinak. Pozorné sledování růstu počtu přírodních katastrof, extrémních výkyvů počasí po celém světě, a také statistických dat kosmických a geofyzikálních parametrů v posledních několika letech, ukázalo alarmující tendence k jejich výraznému nárůstu za krátkou dobu. Tyto údaje naznačují, že hypotézy vědců o postupné změně klimatu na Zemi za posledních 100 let jsou nesprávné, protože ve skutečnosti je tento proces mnohem dynamičtější.

Chybou bylo, že mnoho vědců z minulých let nepřidávalo náležitý význam zvyšujícímu se zrychlení rozpínání vesmíru, a také vlivu kosmických faktorů a astronomických procesů na globální klimatický systém planety. To vše samozřejmě ovlivňuje Slunce a další planety sluneční soustavy, včetně takového giganta, jakým je Jupiter, a to ani nemluvě o naší planetě.

Globální změny klimatu na Zemi jsou ve své podstatě způsobeny astronomickými vlivy a jejich cykličností. ... 

 

 
 

Líbí se mi 49O problémech a důsledcích KLIMATICKÝCH ZMĚN na Zemi. Efektivní způsoby řešení těchto problémů - Hodnocení: 5.00 z 5.00 . Počet hlasů: 49
Podobné články:Zanechat komentář

Myšlenka dne

Každý skutek vytváří především naše zformovaná myšlenka.


Kalendář událostí

Zasílání aktuálních informací o nových článcích na stránkách Polahoda a dalších projektech MSH "ALLATRA"