Například: Dobré zprávy
NEVIDITELNÝ SVĚT

Co lidé nevidí? Koho živí svou pozorností a negativními emocemi? Zakázána témata ve vědě jsou jemně hmotné bytosti: skyfishe, plazmoidy, stíny, inkubusy, subosobnosti. Pravda o lucidním snění, exorcizmu (vyhánění démonů) a jeho důsledcích. O skutečnostech posmrtného osudu. Příběhy očitých svědků paranormálních a nadpřirozených jevů. Cenné praktické rady, co dělat v takových situacích, a jak se chránit před jejich působením. Svoboda Osobnosti proti diktatuře vědomí. Duchovní cesta, etapy rozvoje. Otázky a odpovědi. A mnoho dalšího v pořadu "NEVIDITELNÝ SVĚT" na ALLATRA TV.

 

Pro pochopení podstaty - proč jsme otevřeli tato témata a v poslední době je trochu rozvíjíme?

Igor Michajlovič Danilov (IM): Postupně jsme trochu vyprávěli o duchovní cestě, o tom, jak může člověk zvládnout své vědomí, co je to Osobnost, jak zůstat na tomto pocitovém vnímání, jak ho vůbec procítit, toto pocitové vnímání. Následně jsme dali trochu více informací.

Nyní začínáme vyprávět o tom, co člověk nevidí pouhým okem a co ve skutečnosti může mít vliv na člověka mimo všeho ostatního, to znamená kromě jeho vědomí, kromě jiných lidí, co se děje? K čemu je to užitečné? Když se člověk skutečně duchovně rozvíjí, začíná pozorovat podobné věci. A když se s tím setká, aby to nebylo pro něj nějakým šokem, a on si nepomyslel, že je na čase jít za Tatjanou. Pro ty, kteří nevědí – psychoterapeutka. Proto to ukazujeme, vyprávíme, že je to normální.

A od nepaměti se to pozorovalo, mluvilo se o tom. Toto však je absolutně zakázané téma, stejně jako, řekněme, studium podobných věcí ve vědě, to se trestalo. Nyní chvála Bohu již tolik ne, je příliš hodně podobných informací. Jelikož toto vše digitální technologie neustále zaznamenávají, je možné již o tom mluvit.

Jednou jsem říkal, že tyto experimenty ukazujeme a provádíme, s přihlédnutím k našim skrovným lidským, technickým a materiálním zdrojům. No děláme, co můžeme pro to, abychom vás aspoň trochu seznámili a ukázali vám, co probíhá na neviditelné úrovni. V prvé řadě, pomoct těm, kteří začínají svou duchovní cestu a střetávají se s podobnými jevy, jak jsem již říkal. A v druhé řadě proto, aby se rozptýlily pochybnosti mezi lidmi, že zde nejsme jediní a zopakuji slova Berekeho, že tento neviditelný svět je podobný moři, je tam mnoho životů. Skutečně velmi mnoho životů. V předešlém experimentu jsme ukázali něco velmi zajímavého, co se týká erytrocytů.

Již jsem řekl, že lidé by přece jen měli vědět a měli by studovat tento neviditelný svět, který nás obklopuje. Pak je snazší pochopit, odkud přicházejí myšlenky, proč bývají u tak milých lidí tak agresivní. A opět, otázky sebevražedného charakteru. Koneckonců, téměř každý člověk v životě zažívá tyto myšlenky a znepokojuje se tím. Tyto myšlenky přicházejí k němu, ale ne každý o tom mluví, nebo se ne všichni na to soustřeďují. A proč se to děje? Pro koho je to výhodné?

A pokud jste si všimli, tak v poslední době se v celém světě sebevraždy zvýšily několikanásobně. A nejsmutnější je, že i když jsou to prosperující země, tak i tam rostou. Ano, přelidněnost, informační zatížení, můžeme toho hodně jmenovat, že jsou speciální lidé, kteří se baví, pobízejí mládež k sebevraždám nebo ještě něco, čistě z psychologického hlediska nebo nějakého ekonomického. Jsou však i jiné, řekněme, bytosti, které pobízejí, protože lidmi je nenazveš, které skutečně pobízejí lidi k sebevraždě. A když člověk není vyzbrojen alespoň jistými pochopeními a pak se s tím střetne, tak se obrázek v jeho hlavě zaměňuje – to, když pohovoříme s mnohými sebevrahy, kteří byli zázračně zachráněni. Ne s těmi, kteří psychologicky, takovýmto způsobem se pokoušejí přitáhnout na sebe pozornost, aby zdůraznili svou vlastní osobnost. To jsou lidé, ne zcela zdraví, řekněme to tak, ani duchovně ani morálně. No a proto používají sebevraždu jako nástroj, jen aby potěšili svou mánii velikášství.

A s těmi, kteří ve skutečnosti… víc než často se v současnosti stávají situace, kdy člověk žije skvělý život, o ničem takovém nemluví, nenaznačuje nic špatného a pak jednoduše spáchá sebevraždu. A těch, které zachrání, se ptají: „Proč jsi to udělal?“ On to však nechápe. Máme zde psychoterapeutku, která, jak znovu říkám, to může potvrdit, protože se s tím jistě v práci setkala a nejednou. Člověku se mění obrázek, je u něj zapálená touha něco udělat, někdy si toho člověk ani není vědom. A oni jsou si dobře vědomi (přesvědčeni), že dělají něco dobrého, ale za tímto dobrým právě stojí ten… přesněji stojí ti, koho jsme nazývali kanduky (kdo četl Ezoosmózu).

To vše nejsou pohádky, je to vše ze života, to vše je realita. A opět, proč člověk tohle musí vědět? No, alespoň když přichází žhavá myšlenka a veškerá pozornost se soustřeďuje do jednoho bodu a zdá se, že nemá smysl žít, tak od dobrého takové myšlenky nepřijdou. Takové myšlenky přicházejí pouze, řekněme, od těch, co se schovávají ve stínu nebo řídí tyto stíny. Žádná morálka zde nemůže být. A žádné pocity či něco dalšího také ne. Prostě ti, které my nevidíme, chtějí jíst. To vše je podmíněno pouze jejich hladem. A co se týče inkubů (těch, kteří přicházejí), provedli jsme experiment, ukázali, ale moc se nám nepovedl. Avšak nyní poprosíme – máme zde člověka, který to sám nejednou prožil. No, alespoň krátce, pokud to lidi zajímá. Protože jsou i ti, kteří to také zažívali. Ve skutečnosti hodně lidí to zažívá, ale ne vždy si uvědomují a věnují pozornost tomu, co je to a proč se to děje. No, řekni nám o tom krátce.

Lilia (L): No, pokud krátce, tak ke mně začala přicházet nějaká bytost. To vše začalo probíhat po určitých událostech. No, jestli nezabíhat do detailů, tak bylo to tak, že praktiky jsem dělala, ale způsob života neměnila.

IM: Klíčové. Naprosto správně. Já to tedy budu komentovat hned, aby bylo pochopení. Člověk se snažil provádět nějaké praktiky, ale ve stejnou dobu zůstával sám sebou. Co se děje? Člověk se stává energeticky silnější nebo jednodušeji řečeno „tuto houstičku posypeme cukrem“. No, to pro ty, kteří chtějí od nás jíst – tak je to myšleno. Stává se chutnější, ale současně zůstává ovládatelnou. Ovladatelná vědomím a těmi, kteří jsou ve stínu. A dále to přivádí… Povídej, promiň.

L: Ano, no a jednou, po provedení duchovní praktiky, v níž byla zapojená sexuální energie…

IM: Ještě přeruším. A tady… no děti tu nejsou, můžeme trochu pohovořit i na toto téma. Sexuální energie je… jelikož se jeví jako předchůdce, řekněme určitých sil, v daném případě sil Allatu, přirozeně to bude chutné sousto pro ty, kteří jsou ve stínu. Proto je třeba chápat, že po ní jdou a nejčastěji se to všechno děje právě prostřednictvím těchto výdejů energie. Tedy čím to začíná. Povídej.

L: No a potom po praktice jsem ležela a pocítila, jak mě v oblasti „středních vrat“… byl takový pocit, jako kdyby mne někdo fyzicky udeřil pěstí velmi silně.

IM: Do zad mezi lopatky.

L: Ano, ano.

IM: Ne všichni vědí, co to jsou „střední vrata“. U někoho… u mne jsou vrata například v garáži, no u každého je to jinak.

L: Ano, v oblasti lopatek. A potom tu noc, já si prostě nepamatuji, asi jsem se z toho probudila… Asi ano, probudila jsem se, protože jsem pocítila, že na mně někdo sedí – přímo na prsou. Já jsem přímo cítila… 

 

...... pokračování následuje.....

 

Pozn. redakce:

Celý pořad "NEVIDITELNÝ SVĚT" můžete shlédnout za kanále ALLATRA TV:

dabing: https://www.youtube.com/watch?v=R2drwMlLoyY&t=108s

titulky: https://www.youtube.com/watch?v=jb9LbrnQkUE&t=71s

 

Líbí se mi 126NEVIDITELNÝ SVĚT - Hodnocení: 5.00 z 5.00 . Počet hlasů: 126
Podobné články:Zanechat komentář

Myšlenka dne

Život je příliš krátký, a proto musíme stihnout duchovní podstatu v našem srdci zvelebit.


Kalendář událostí

Zasílání aktuálních informací o nových článcích na stránkách Polahoda a dalších projektech MSH "ALLATRA"