Například: Dobré zprávy
Nebojte se konce světa. Čekejte na konec tmy!

Ve světě se v poslední době stále častěji šíří různé zprávy ohledně data 21. 12. 2012. Než se uchýlíme k nějakým závěrům, zkusme zapátrat po tom, jaký je zdroj takových zpráv, co za tím stojí a k čemu vybízí. Znalosti o vesmíru a jeho struktuře, o člověku a o stupních vývoje lidské civilizace se předávají po tisíciletí. Tyto poznatky by nám měly pomoci pochopit, s jakou hlubokou moudrostí a láskou byl nastaven náš svět. Každá rostlinka, každá živá bytost se nacházejí v procesu neustálého růstu a rozvoje, stejně jako celý vesmír. Náš strach a nejistota z naprosto přirozených procesů vzniká jen v důsledku nedostatku informací.

Prezentaci závěru roku 2012 jako něčeho odstrašujícího přineslo mnohým zejména finanční prospěch. Strach je nejoblíbenějším nástrojem manipulace. Myslíte si, že se lidé bojí rádi? Tomu nevěřím. Každý chce být šťastný, mít hojnost a zdraví.

Nepochybně nás čeká období plné změn, ale nač se dnes sužovat obavami a nechávat se spoutávat strachem? Jednoduše zachovejme klid a těšme se na 21. 12. 2012. Pro někoho to bude úplně obyčejný den, zrovna takový, jakým byl ten předchozí, nebo jakým bude den následující. Může se však stát dnem zázraků a změn. Pokud dnes najdeme odvahu změnit svůj život, naplnit jej radostí, láskou a vděčností za každý prožitý okamžik, otevře se nám úplně jiný pohled na svět.

Život je nejvzácnější dar, žijme jej proto Tady a Teď, přinášejme světélko do života druhých. Tam, kde hoří jedna jiskra, může vzplanout další a další… a tak se celý svět stane jasnější. Začněte darovat dobro, to vás naplní a dá vám smysl. Může se stát, že právě váš paprsek spustí celý řetězec pozitivních událostí a zahřeje mnohé. Důležité je vše dělat upřímně a z celého srdce, nečekat na vděčnost. Vesmír je totiž živý a vždy nám mnohonásobně vrátí to, co mu dáváme. Takový je zákon.

Hodně štěstí nám všem v pochopení moudrých lekcí Školy života, kde jsme všichni žáci a učitelé zároveň. Harmonie, míru, lásky a světla!

Líbí se mi 39



Nebojte se konce světa. Čekejte na konec tmy! - Hodnocení: 5.00 z 5.00 . Počet hlasů: 39
Podobné články:



Zanechat komentář

Myšlenka dne

Život je příliš krátký, a proto musíme stihnout duchovní podstatu v našem srdci zvelebit.


Kalendář událostí

Zasílání aktuálních informací o nových článcích na stránkách Polahoda a dalších projektech MSH "ALLATRA"