Například: Dobré zprávy

Kaleidoskop faktov 11: Znamenia posledných dní

Čo sa v skutočnosti stalo 21. decembra 2012 a prečo tomuto dátumu venovali média toľko pozornosti? Týmto dňom začalo pre ľudstvo odpočítavanie malého cyklu Križovatky, kedy všetci žijúci na Zemi učinia globálnu voľbu, ktorá rozhodne o tom, čo čaká našu civilizáciu v budúcnosti.

Čtěte více
SNÍŽENÍ NEHODOVOSTI NA CESTÁCH. SILNIČNÍ EXPERIMENT. PRVNÍ VÝSLEDKY

V současnosti se rychlý nárůst dopravních nehod stal velkým problémem. Na celém světě každý rok zemře při dopravních nehodách více než milion lidí. V rozvojových zemích je počet úmrtí v silničním provozu pátý největší po HIV / AIDS, malárii, tuberkulóze a rakovině. Bez ohledu na to, jak moc se vlády všech zemí snaží projektovat bezpečné silnice, zlepšit kvalitu povrchu vozovek, uvádět do praxe zlepšené standardy plánování a výstavby silnic, je velmi obtížné se s tímto problémem vyrovnat.

Čtěte více


Starodávny znak AllatRa | Kaleidoskop Faktov 6

Aký vplyv majú znaky a symboly na život človeka? Znak AllatRa. Aký je jeho pravý význam? Čo o znaku AllatRa vedeli ľudia v dávnych dobách a prečo sa z generácie na generáciu tieto Znalosti vymazávajú? Aké zmeny sa dejú vďaka znaku AllatRa s fyzikou priestoru? A tiež: čo je znak a čo je symbol? Sociálne experimenty pôsobenia znaku na krv, na automobilovú premávku v anomálnych zónach a na interakciu ľudí v kolektívoch.

Čtěte více


Studium znaku AllatRa. Výsledky vlivu na krev

Účastníci Mezinárodního společenského hnutí ALLATRA z Kazachstánu provedli experiment týkající se zkoumání vlivu bílého znaku AllatRa na černém pozadí a černého znaku na bílém pozadí, na krev.

Čtěte více


Analytická správa „Umelé vedomie Jackie. Zvláštnosti, hrozby a perspektívy“

Aké sú možnosti využitia Jackieho, prvého umelého vedomia na svete? Ako sa správalo pri odbornej, medzinárodnej expertíze? Prinášame vám úryvky z Analytickej správy.

Čtěte více


Proč neustále narůstá množství psychických poruch?

Proč se řady pacientů každým rokem rozšiřují a jejich počty neustále nekontrolovatelně narůstají? Vždyť ani po letech nebývají vyléčeni a nedostavuje se u nich úleva. Důvodem je vědomí, které není naše. Pojďme ho společně rozkrýt.

Čtěte více


Vedia ľudia, ako prebieha proces odrazu? Čo sa odzrkadľuje?

Dnes majú ľudia kopu možností – spoznávať a vychutnávať si krásu sveta, cestovať, venovať sa vede, umeniu, športu, pracovať pre blaho spoločnosti stanúc sa dobrým odborníkom vo zvolenej práci, budovať svet prejaviac svoje najlepšie ľudské vlastnosti. Avšak tieto i mnohé iné možnosti budú vážne skomplikované, ak človek stratí schopnosť vidieť, veď 80% informácií o okolitom svete získavame pomocou očí.

Čtěte více


Dva extrémy a ako s nimi bojovať  

Kto je šťastný človek? Šťastný človek je spokojný, radostný, veselý, je naplnený dobrou, pokojnou energiou. V programe sú uvedené základné kategórie psychológie. Jednoduchým a pre každého zrozumiteľným spôsobom odpovedajú na naliehavé otázky: Aká je prevencia duševných chorôb? Čo je to osobný rozvoj? Čo je v skutočnosti práca na sebe? Čo nám nedovoľuje pracovať na sebe a v čom ukrytý hlavný nepriateľ človeka? Jednoduché a efektívne spôsoby riešenia rozšírených problémov v psychológii a psychiatrii. Návrat odvekých pojmov o podstate človeka do vedy. 

Čtěte více


Magnetosféra: oslabení magnetického pole Země

Na rozdíl od jiných fyziologických vlivů, nemusí člověk vliv magnetického pole pociťovat. Nicméně organizmus na něj neustále reaguje funkčními změnami nervového a kardiovaskulárního systému a mozkové činnosti, což souvisí s různými náladami, bolestmi hlavy. Vědci dospěli k závěru, že oslabení magnetického pole Země je předzvěstí zesílení a navýšení přírodních katastrof. Ke změně napětí magnetického pole Země dochází na povrchu nerovnoměrně. Nejvíce se mění na západní polokouli, zejména nad Severní a Jižní Amerikou. Vědci už v roce 2014 varovali, že právě na těchto územích bychom měli v následujících letech očekávat nejzávažnější katastrofy.

Čtěte více


PROJEVY NEVIDITELNÉHO SVĚTA NA CESTÁCH. JAK OCHRÁNIT SEBE A SVÉ BLÍZKÉ PŘED NEHODAMI. SILNIČNÍ EXPERIMENT

Podivné dopravní nehody na silnicích. Co nutí člověka k neadekvátnímu chování na cestě? Existují úseky bez viditelných komplikací a překážek, a počet havárií je konstantní. Jak je to možné? Jak se vyhnout tragédii na cestě a snížit nehodovost?

Čtěte více
Myšlenka dne

Staň se přítelem svého nepřítele a odpusť mu jeho skutky, protože jinak nejsi ani ty dokonalý.


Kalendář událostí

Zasílání aktuálních informací o nových článcích na stránkách Polahoda a dalších projektech MSH "ALLATRA"