Například: Dobré zprávy

Studium znaku AllatRa. Výsledky vlivu na krev

Účastníci Mezinárodního společenského hnutí ALLATRA z Kazachstánu provedli experiment týkající se zkoumání vlivu bílého znaku AllatRa na černém pozadí a černého znaku na bílém pozadí, na krev.

Čtěte více


Analytická správa „Umelé vedomie Jackie. Zvláštnosti, hrozby a perspektívy“

Aké sú možnosti využitia Jackieho, prvého umelého vedomia na svete? Ako sa správalo pri odbornej, medzinárodnej expertíze? Prinášame vám úryvky z Analytickej správy.

Čtěte více


Proč neustále narůstá množství psychických poruch?

Proč se řady pacientů každým rokem rozšiřují a jejich počty neustále nekontrolovatelně narůstají? Vždyť ani po letech nebývají vyléčeni a nedostavuje se u nich úleva. Důvodem je vědomí, které není naše. Pojďme ho společně rozkrýt.

Čtěte více


Vedia ľudia, ako prebieha proces odrazu? Čo sa odzrkadľuje?

Dnes majú ľudia kopu možností – spoznávať a vychutnávať si krásu sveta, cestovať, venovať sa vede, umeniu, športu, pracovať pre blaho spoločnosti stanúc sa dobrým odborníkom vo zvolenej práci, budovať svet prejaviac svoje najlepšie ľudské vlastnosti. Avšak tieto i mnohé iné možnosti budú vážne skomplikované, ak človek stratí schopnosť vidieť, veď 80% informácií o okolitom svete získavame pomocou očí.

Čtěte více


Dva extrémy a ako s nimi bojovať  

Kto je šťastný človek? Šťastný človek je spokojný, radostný, veselý, je naplnený dobrou, pokojnou energiou. V programe sú uvedené základné kategórie psychológie. Jednoduchým a pre každého zrozumiteľným spôsobom odpovedajú na naliehavé otázky: Aká je prevencia duševných chorôb? Čo je to osobný rozvoj? Čo je v skutočnosti práca na sebe? Čo nám nedovoľuje pracovať na sebe a v čom ukrytý hlavný nepriateľ človeka? Jednoduché a efektívne spôsoby riešenia rozšírených problémov v psychológii a psychiatrii. Návrat odvekých pojmov o podstate človeka do vedy. 

Čtěte více


Magnetosféra: oslabení magnetického pole Země

Na rozdíl od jiných fyziologických vlivů, nemusí člověk vliv magnetického pole pociťovat. Nicméně organizmus na něj neustále reaguje funkčními změnami nervového a kardiovaskulárního systému a mozkové činnosti, což souvisí s různými náladami, bolestmi hlavy. Vědci dospěli k závěru, že oslabení magnetického pole Země je předzvěstí zesílení a navýšení přírodních katastrof. Ke změně napětí magnetického pole Země dochází na povrchu nerovnoměrně. Nejvíce se mění na západní polokouli, zejména nad Severní a Jižní Amerikou. Vědci už v roce 2014 varovali, že právě na těchto územích bychom měli v následujících letech očekávat nejzávažnější katastrofy.

Čtěte více


PROJEVY NEVIDITELNÉHO SVĚTA NA CESTÁCH. JAK OCHRÁNIT SEBE A SVÉ BLÍZKÉ PŘED NEHODAMI. SILNIČNÍ EXPERIMENT

Podivné dopravní nehody na silnicích. Co nutí člověka k neadekvátnímu chování na cestě? Existují úseky bez viditelných komplikací a překážek, a počet havárií je konstantní. Jak je to možné? Jak se vyhnout tragédii na cestě a snížit nehodovost?

Čtěte víceEnúma Eliš – babylonsko-akkadské posvátné písmo. Enlilství nad bohy. ATLANTIDA. Část 8

Enúma Eliš – babylonsko-akkadské posvátné písmo. Enlilství nad bohy. Obrazy Ela a jeho elity a chápání jediného Boha. ATLANTIDA - textová verze filmu. Část 8

Čtěte více


ATLANTIDA. Kdo jsou to hrdinové? Sen systému o nesmrtelnosti. Část 7

Sumerská a Babylonská literatura. Co se skrývalo za vzorem pro NAPODOBOVÁNÍ? Kdo jsou to hrdinové? Sen systému o své nesmrtelnosti.

Čtěte více


Myšlenka dne

Ve tvé hlavě nesmí být nic ne-ga-tiv-ní-ho. Jenom pozitivní myšlenky! Tehdy nebudeš muset ztrácet čas na boj sám se sebou a tvoje skutky budou vždy pozitivní. Harmonie by měla být v prvé řadě uvnitř tebe. Harmonie a mír.


Kalendář událostí

Zasílání aktuálních informací o nových článcích na stránkách Polahoda a dalších projektech MSH "ALLATRA"