Například: Dobré zprávy
Narušení fyzikálních zákonů. Otevřený experiment „PYRAMIDA“. O možnosti nemožného.

Vědecko-experimentální projekt Pyramida vyvolává obrovský zájem široké veřejnosti a vědecké společnosti. A to je přirozené. Vždyť dané unikátní zařízení na světě nemá obdoby a dovoluje provádět nadpřirozené výzkumy vědomí mimo tělo.


video na kanálu ALLATRA TV, allatra-science.org, https://www.youtube.com/watch?v=85E8ImweLWk

I.M. Danilov: Dobrý den! Po odvysílání pořadu „Člověk narušuje zákony fyziky. Nadpřirozený experiment "PYRAMIDA" se někteří diváci obrátili na nás s tím, že oni reálně cítí vliv pyramidy už při sledování obrazovky. Otázka byla jednoduchá: "Může Pyramida dálkově působit přes digitální vysílače? Čili přes videokamery, které natáčejí, přes notebook. Je to reálné nebo je to lidská fantazie?“ No, my odpověď víme, ale chtěli bychom to systematizovat a proto provést malý banální experiment, abychom měli alespoň nějakou statistiku. Proto zveme všechny, kteří si přejí, aby se zúčastnili daného experimentu.

Jeho podstata bude spočívat v prostém. Daná Pyramida bude aktivována na maximálně pozitivní, zdůrazňuji maximálně pozitivní účinek. Navíc pozveme operátora (člověk, který se posadí do Pyramidy – pozn. red.) dostatečně zkušeného, mnozí ho znají (člověk, který účinkoval v prvním filmu o Pyramidě) – Andreje. Jeho úkolem bude zesílit působení pyramidy, a rovněž maximalizovat pozitivní účinek. Úkol pro naše diváky, kteří se budou chtít zúčastnit daného experimentu, je velmi jednoduchý. Přesně 20 minut se člověk bude nacházet v Pyramidě. Pyramida bude zapnutá, ještě jednou zdůrazňuji, výhradně na pozitivní působení. Operátor bude vykonávat duchovní praktiku, nebo meditativní (jak je to pro koho na poslech přijatelnější), a to bude také naprosto pozitivní působení.

Úkol je jednoduchý – procítit anebo zkusit procítit, zda to má účinek či nikoliv. A potom napsat na emailovou adresu projektu: [email protected], co jste ve skutečnosti pocítili. Zabere to pouhých 20 minut času.

Proto, aby nikdo neřekl, že je to sugesce, nějaký trik s použitím slov, hra se slovy, jakási záhadná zrcadla, anebo efekt placebo a lidé si sami vymýšlejí, uděláme to jednoduchým způsobem. Poprosíme Andreje, aby zaujal místo v Pyramidě a zapneme přístroj na pozitivní působení.

Necháme tady kamery, našeho operátora a zapnutou pyramidu. Přesně na 20 minut. Proto jsme tady dali hodinky, abyste viděli, že to nebude trvat déle než tato doba, no 1-2 minuty nehrají roli. A všichni odsud odejdeme. Takže kromě aktivní Pyramidy nebude žádný jiný vliv. Potom trochu o tom pohovoříme a uděláme odpovídající závěry, avšak až po té, co nám pošlete své odezvy na email poštu, samozřejmě, pokud budete chtít.

Chtěl bych zdůraznit, že lidem, kteří jsou pod vlivem alkoholu či drog, bych nedoporučoval účastnit se tohoto experimentu.

(Operátor vchází do Pyramidy, aparát se zapíná a také příslušné tory)

Takže jsme zapli náš aparát na co nejpříznivější působení (to je aktivace předních torů, pro ty, kteří chápou, oč zde běží). No a pro ty, kteří nevědí - je to skutečně pozitivní vliv, a to jak po fyzické, tak po duchovní stránce. Zbytek projednáme později. I když bych chtěl říci, že je to jedinečná příležitost pro ty lidi, kteří se považují za duchovní, jednoduše si to ověřit. Proč? Protože duchovní člověk cítí duchovní působení v první řadě. Zde je šance jak pro vás, tak i pro ostatní. Prosím, podívejte se na hodinky. Máme teď 14.22. My všichni odcházíme, necháme vás s Pyramidou a s Operátorem. Co z toho vyplyne, to uvidíme na základě výsledků, které nám zašlete.

Přátelé, všichni teď prosím odejdeme. Také odcházím.

Kameraman: My tady zůstáváme?

I. M.: Všichni odcházíme. Čistota experimentu musí být zachována.

(Všichni opouštějí místnost, uplynulo 20 minut, všichni se vracejí. Pyramida, tory se vypínají, operátor opouští Pyramidu)

 Dobře, děkuji. Nezavírejte přátelé, provedeme potom ještě jeden experiment.

Děkuji těm, kteří se rozhodli zúčastnit se experimentu. Co bych ještě rád řekl? Že je dobré provádět takové experimenty, protože je lze opakovat mnohokrát. A ještě jedna malá poznámka. Tento experiment si můžete opakovat doma vícekrát a je to dokonce žádoucí pro ty, kteří se skutečně chtějí zúčastnit i v dalších.

Během několika dní, nebo jak se vám bude hodit, to vyzkoušejte v různých režimech, tj. během dne, večer, ráno, kdy budete mít čas. Proč? Protože v různých časech dne je účinek odlišný. Nejlepší účinek začíná přibližně od 00.30 do 03.00 noci (orientačně). Ale - jak je to pro vás pohodlnější. Kdykoli. Hlavně, aby se člověk opravdu uvolnil a v klidu se podíval, nic jiného nepotřebuje. Není třeba si nic vsugerovávat, očekávat - stačí jen sedět a pozorovat své tělo, pocity - co se děje v tomto okamžiku.

Pozorovat své myšlenky - „objednával sis myšlenky, které k tobě přicházejí nebo ne?“ „Co se děje na fyzické úrovni?“

Takže takto pozorovat, obzvlášť když cítíte reálné působení, které jste si „neobjednávali“ (protože naše vědomí je také programovatelné, pokud chceme něco procítit – tak to procítíme, a pokud nechceme – tak neprocítíme). Zde však je potřeba být co nejobjektivnější - je žádoucí, abyste byli nanejvýš objektivní. Pak bude výsledek objektivní. Děkujeme za vaši účast!

Neleňte, je to zajímavé! Moc vám děkuji – a ještě jedno: určitě zveřejníme výsledky."

 
Vážení čtenáři! Zveme vás k účasti na tomto jedinečném experimentu! Je to velmi zajímavé poznávat sám sebe. Odesílejte zpětnou vazbu na e-mail [email protected].

Předem děkujeme za vaši účast!

Líbí se mi 266Narušení fyzikálních zákonů. Otevřený experiment „PYRAMIDA“. O možnosti nemožného. - Hodnocení: 5.00 z 5.00 . Počet hlasů: 266
Podobné články:Komentáře

Kristina 29.12.2017 01:58 Odpověď

Je to opravdu unikátní experiment, nemající obdoby! Pyramida skutečně funguje, můžu to říct ze své zkušenosti.


Gabro 29.12.2017 00:36 Odpověď

Ohromujúci experiment!!! (Ako vravia Rusi - “potrjasajuščij”) Každý ho môže skúsiť a dokonca opakovane! Výzva pre nebojácnych a zvedavých…Zanechat komentář

Myšlenka dne

Fantazie je ve skutečnosti pouze nerealizovaná realita.


Kalendář událostí

Zasílání aktuálních informací o nových článcích na stránkách Polahoda a dalších projektech MSH "ALLATRA"