Například: Dobré zprávy
NADPŘIROZENÝ EXPERIMENT

11. listopadu 2017 se v Koordinačním centru Mezinárodního společenského hnutí ALLATRA konala prezentace nejnovějšího vědecko-experimentálního zařízení Pyramida.
Během prezentace bylo úspěšně provedeno testování experimentálního zařízení nové generace, které nemá ve světě obdoby. Vědecko-experimentální zařízení Pyramida otevírá kolosální možnosti výzkumu fenoménu vědomí a Osobnosti jako pozorovatele mimo tělo, a také produkování potenciálu vyvolávajícího nadpřirozené schopnosti člověka.

Prezentaci uváděl Igor Michajlovič Danilov

V roce 2014 byl opublikován veřejně přístupný vědecký dokument mezinárodní skupiny vědců ALLATRA SCIENCE – „PRAPŮVODNÍ FYZIKA ALLATRA“. V něm byla, dostupnou formou pro širokou veřejnost, podána unikátní informace o původu a uspořádání světa na mikro a makro úrovni. Dokument obsahuje informace o původu, složení elementárních částic, o základech, z kterých se skládá hmota. Ukázaná důležitost, rozsáhlost a včasnost nejnovějších znalostí v oblasti základní a aplikované fyziky. Podány odpovědi na základní dříve neřešené otázky současné fyziky. A podána příslušná vysvětlení.

Intenzivní rozvoj PRAPŮVODNÍ FYZIKY ALLATRA začal v roce 1996 a první seznámení s těmito znalostmi poskytlo pochopení jejich důležitosti pro celé lidstvo. Avšak není tajemstvím, že zároveň s tím jsou tyto znalosti velmi nebezpečné. Jelikož ve spotřebitelské společnosti veškeré pokročilé technologie zdaleka ne vždy mohou být použity pro mírové účely. A proto tato informace nebyla široce propagována. Ovšem vědecká práce, založená na těchto znalostech, neustala. S časem se ukázalo, že je potřeba vytvořit takové podmínky, při nichž by bylo možné sjednocení předních vědců z celého světa. Přičemž nejenom z oblasti fyziky, ale i z příbuzných vědeckých oborů. 

Textová verze https://allatra-science.org/ a video verze zprávy PRAPŮVODNÍ FYZIKA ALLATRA na https://allatra.tv/video/iskonnaja-fizika-allatra-video (poznámka redakce: intenzivně se pracuje na českých titulcích

 

Člověk porušuje zákony fyziky. Nadpřirozený experiment pyramida (video na kanálu ALLATRA TV https://www.youtube.com/watch?v=fWEBx0lSi5I)

I.M. Danilov: Vcelku program sám o sobě je velmi zajímavý, zaměřený na studování našeho vědomí, reakce našeho organizmu a podobně, na analogické věci. To, že ona (pyramida) musí být, dokonce i v takové konstrukci, o mnoho silnější než zrcadla Kozyreva, je stoprocentně jisté. Abyste chápali -  je zde 11 torů ve dvou režimech, no, a dali tam pro nás ohromné napětí - v rozsahu 72 voltů. Můžete si vypočítat, kolik je to kombinací, jež se musí prozkoumat s přihlédnutím ke čtyřem typům lidí. To je nástroj pro výzkum. Jestlipak ono má vliv? Ano, má. Jestlipak to funguje? Funguje. Pracuje dokonce bez všech těchto elektronických přístrojů. I když ve skutečnosti elektronika zde není tak složitá, jako samotná konstrukce.

Tento proces je těsně spojen s tou hypotézou, o níž jsi mluvil ve videu o fyzice, ano? To je ezoosmická mřížka, pohyb, to hromadění…

Narušuje zákony fyziky? Ano narušuje. Ale ne ty zákony fyziky, které ve skutečnosti existují.

Proto cíl musí být u vás - ne v hledání nějaké pozemské moci, ale ve výzkumu práce lidského vědomí, tedy - jak to ovlivňuje psychiku, jaké změny probíhají. A ještě, co se týká práce operátora v přenosu znaků, tj. telepatické možnosti.

 
V čem tkví smysl tohoto projektu: možnost dokázat pomocí banálních jednoduchých experimentů, přičemž s důkazy toho, že existuje vědomí a kde se nachází.

Jsou reálné subjektivní věci, které skutečně fungují.  Naše vědomí, ono se zklidňuje a Osobnost dostává určitý stupeň svobody, a proto došlo k takovému efektu (při zapnutém) toru, o němž mluvil Konstantin. Čili takovýto efekt. Proč k tomu došlo? Protože jsme zapnuli právě 5. a 6. torus, a znovu opakuji, je to dolní část vrcholu a vrchní část samotné pyramidy a právě mezi nimi se nachází to, co se nazývá prvotní vědomí. Proto vzniká pocit lehkosti, svobody, jako při kvalitní duchovní praktice.

Tento aparát ve skutečnosti dává pochopení k čemu byly potřebné pyramidy.

Moderátor: Unikátní experimenty, které se provádí za využití aparátu Pyramida, se aktivně uskutečňují již teď. Podrobně o tom povypráví oficiální koordinátor projektu a účastník mezinárodního společenského hnutí ALLATRA, Zachar Kravčenko.

 
Z. Kravčenko: Tento stroj je zajímavý tím, že dovoluje studovat specifiku septonového pole. Samotná geometrie aparátu je unikátní, jelikož prakticky přesně opakuje energetickou konstrukci člověka, což vyvolává určitá vybuzení v septonových polích atd., při procházení přes ezoosmickou mřížku. Poskytuje takzvanou fantomovou tažnost. Tento experiment s názvem Pyramida umožňuje dosáhnout experimentálních potvrzení teoretických základů, které byly uvedeny ve Zprávě PRAPŮVODNÍ FYZIKA ALLATRA, a také ukázány ve filmu – video verzi dané zprávy. Cílem daného projektu je studování práce vědomí a reakcí organizmu při vzájemném působení s daným aparátem, a také energetické konstrukce člověka. Toto dovoluje nejenom teoreticky, ale i v praxi určit lokalizaci takového jevu, tedy struktury, jako je vědomí, prvotní a druhotné vědomí člověka.

Oficiální web projektu Pyramida: allatra-science.org/pyramida

Daný projekt je zcela dostupný pro všechny, kdo má zájem. A také budeme rádi ve spolupráci se všemi vědci a odborníky z různých oblastí vědy. Každý se může zaregistrovat na stránkách allatra-science.org, vyplnit formulář a zúčastnit se mezinárodního vědeckého experimentu Pyramida.

 
Vědecko-experimentální projekt Pyramida vyvolává obrovský zájem široké veřejnosti a vědecké společnosti. A to je přirozené. Vždyť dané unikátní zařízení na světě nemá obdoby a dovoluje provádět nadpřirozené výzkumy vědomí mimo tělo.

 

Líbí se mi 227NADPŘIROZENÝ EXPERIMENT "PYRAMIDA". ČLOVĚK PORUŠUJE ZÁKONY FYZIKY. - Hodnocení: 5.00 z 5.00 . Počet hlasů: 227
Podobné články:Komentáře

Kristina 29.12.2017 01:10 Odpověď

Informace jsou opravdu jedinečné. Velmi pomáhá v poznání naše reality a práci vlastního vědomí. Děkuji


Gabro 29.12.2017 00:22 Odpověď

Je dobré, že aj vďaka zverejneniu tejto upútavky na skvelé video, v ktorom sú prezentované niektoré veľmi zaujímavé praktické možnosti využitia poznatkov, zverejnených pred tromi rokmi Medzinárodnou skupinou vedcov ALLATRA SCIENCE, sa môžu ľudia dostať k tak cenným informáciám. Čím viac sa budú tieto informácie šíriť medzi ľudí, tým viac nielen laikov, ale v prvom rade vedecky založených osôb, alebo skutočných vedcov bude môcť prehodnotiť oficiálne pretláčané “poznatky” “modernej” fyziky. A mnohí sa budú môcť osobne podieľať na presadzovaní a uplatňovaní týchto nových poznatkov v prospech celého ľudstva.Zanechat komentář

Myšlenka dne

Hlavní je mít velkou touhu a příležitost přijde sama.


Kalendář událostí

Zasílání aktuálních informací o nových článcích na stránkách Polahoda a dalších projektech MSH "ALLATRA"