Například: Dobré zprávy
Kvítek Udumbara rozkvetl: to se stává jednou za 3000 let

Naposledy kvetl před narozením Buddhy. Za posledních 20 let tento kvítek rozkvetl na mnoha místech po celém světě. Podle buddhistické legendy kvete Udumbara jednou za 3000 let a ohlašuje příchod velkého mudrce či osvíceného. Tato drobná vonná květina má velmi tenký, ale pevný stonek. Lidé pozorující Udumbaru uvádí, že vydrží hodně dlouho a poté, co jí ohnou, se sama narovná.

Od roku 1997 se tato malá květinka objevuje prakticky po celém světě. Poprvé to bylo v Jižní Koreji na tváři sochy Bodhisattvy v chrámu Sumi Zen v Sunčchonu. V říjnu roku 2000 si mniši z jednoho buddhistického chrámu v Soulu všimli neuvěřitelné věci – na čele pozlacené sochy božstva vyrostly malinké bílé kvítky, kterých bylo celkem 21. Všechny byly asi centimetr vysoké. Mimochodem, na další květy nebylo nutné čekat celých tři tisíce let, ale jen čtyři roky. V říjnu 2004 se v Soulu, na budově korejské speciální služby (Korea Central Inteligence Agency — KCIA) objevila Udumbara v úrovni pátého a sedmého poschodí.
Jinak, posvátná rostlinka čas od času dělá radost obyvatelům Země svým příchodem na těch nejneočekávanějších místech. Například v zahradě čínského starce Dinga (Ding), který žije ve městě Shenyangu, se nachází ocelové zavlažovací trubky, které se musí čas od času čistit. Jednou, když je Ding začal čistit, se jeho ruka dotkla něčeho hebkého. Stařík s údivem zjistil, že na hladké oceli rostou křehké bílé kvítky. Přesněji 38 květů na stonku tenčím, než lidský vlas. Ding je změřil - průměr každého kvítku byl pouhý 1 milimetr. Nějaký čas stařec neobvyklé rostlinky pozoroval a všiml si, že kvítky se vždy zrána otevírají a zavírají se s příchodem slunečních paprsků.

V září 2006 informovala o Udumbaře New Tang Dynasty TV – čínská televizní společnost. V roce 2010 se květinka objevila ve městě Šen-jang v provincii Liao-ning. O nalezení květu dokonce informovala Čínská státní média a nazvala jej nebeským. Bylo to docela neobvyklé pro čínský komunistický režim, jenž se oficiálně hlásí k teorii ateismu, a pro který je příchod velkého duchovního vůdce na Zemi prostě nemyslitelný. Ihned po zveřejnění těchto článků ve státních sdělovacích prostředcích byly všechny odstraněny, ovšem samotná informace se mezitím stihla rozšířit díky čínskému internetu.
Podle buddhistické legendy ohlašuje Udumbara příchod Svatého krále, který „točí kolo, které mění dharmu ve světě“. Tento král příjme každého člověka jakéhokoliv náboženství, všichni u Něj najdou spásu. V osmém díle buddhistické knihy „Fonetika a interpretace Huilin“ se píše: „Květina Udumbara je produkt příznivého a nadpřirozeného úkazu. Je to božská květina, která v pozemském světě neexistuje. Objeví-li se v lidském světě Tathagáta, neboli Král zlatého kola, tak se díky jeho obrovské ctnosti a požehnání ukáže i tato květina.“

 

Líbí se mi 109Kvítek Udumbara rozkvetl: to se stává jednou za 3000 let - Hodnocení: 5.00 z 5.00 . Počet hlasů: 109
Podobné články:Komentáře

Notef 22.12.2017 20:21 Odpověď

“...Podle buddhistické legendy kvete Udumbara jednou za 3000 let a ohlašuje příchod velkého mudrce či osvíceného…” My to teraz označujeme za legendu, no môže to byť aj axióma…


Jaroslav 09.06.2016 09:39 Odpověď

Jakoby Přítomnost Bohů na Zemi zanechávala energii s pocity Lásky a vykvetení drobných,bílých květů-božích stop.Vykvétají vysoko v horách,vyrůstají z kamenité plošiny i louky.Květ je vždy bílý,často drobný,někdy šestikvítek,někdy má tvar trochu jiný.Bílý lotos,bílý leknín i bílá sněženka.Na jaře probouzí Světlo hvězd spolu se Sluncem i trnkový keř.Je jakoby zapálený světlem a vyvolává příjemný pocit znovuzrození.Na podzim má tato trnka pak tmavomodré kulaté plody a dnes jen málo lidí ví,jak jsou léčivé.Dobře se po nich dýchá,mají vyšší obsah železa a vitamínů.Sirup z těchto plodů pomáhá starším lidem,ovlivní svalovou tkáň a celkový pohyb( velmi doporučoval taky Rudolf Steiner- učitel s jasnovidnými schopnostmi) Nebojme se ani amygdalinu z jejich pecek,neškodí,ale pomáhá pohybu svalů,odlehčí a uleví kloubům .Trnkový keř rád roste na půdách s vyšším obsahem železa a dokáže vázat železo i ze vzduchu z hořících meteoritů.A železo nutně potřebuje naše krev a je ho v potravinách stále méně...Bílý květ rostlin bývá opravdu stopou Boha,bohů na Zemi.Označuje přítomnost vyšších energií.


Lukáš 09.06.2016 09:37 Odpověď

Taková zahrada je požehnáním pro nás Všechny a velmi rád bych ji osobně navštívil, pokud by mi bylo umožněno :)

Buddha řekl: Život je záhada k rozluštění, není to problém k vyřešení. Věř mi. Život je úžasný, pokud víš, jak žít..
Zůstávej vždy spokojený…

Mír a Lásku Všemu a Všem..
Indu


Jaroslav 09.06.2016 08:50 Odpověď

Dobrý den.20 let se starám o svou přirozenou zahradu 3800 metrů čtver.velkou.Velké množství rostlin,bylin,květin,staré odrůdy jabloní,mnoho motýlů,včel,ptáků aj.tu žije se mnou.Vždy tu mám jen a jen pozitivní pocity.Zvláštní je,že pokud mám zdravotní problém,např.bolest v krku,rychle se vytratí,prostě zmizí.Bolest mizí,jako mávnutí kouzelným proutkem.Opravdu POCITY ovlivňují realitu,DNA i zdraví.Navíc tu piju čistou vodu z pramene,jen slabě ochucenou vlastním sirupem.Máme přece taky ,,vodní tělo” a voda -zdravá a čistá velmi intenzívně s DNA a RNA spolupracuje,propojuje energie ,informace ,pocity,je spojovacím i kontrolním a čistícím prvkem,jakousi ,,celnicí” pro kontrolu obrazu kopie RNA při tvorbě nové buňky ,vstupu látek do buňky, i nehmotných energií.Ve své zahradě mám svůj silně pozitivní Prostor a v něm jiný svět,svůj svět,kde propojuju tělo,energie,přírodu a vesmír s Tvůrci a mám pocit,že jsem blíže předkům i Bohu.Prostor vesmírného Otce a v Něm energie života vesmírné Matky,..vše propojené Láskou..,tak jak to učili už své Děti staří  Slované.Zanechat komentář

Myšlenka dne

Každá rána, kterou zasadíte v hněvu, se k vám ve výsledku vrátí.


Kalendář událostí

Zasílání aktuálních informací o nových článcích na stránkách Polahoda a dalších projektech MSH "ALLATRA"