Například: Dobré zprávy
KONFERENCE - Jediné Zrno: Společnost. Poslední šance

Zveme Vás, abyste se přidali k unikátní světové iniciativě Mezinárodního společenského hnutí „ALLATRA“: „Hra profesionálů. Jediné Zrno. Společnost. Poslední šance“.

Jedná se o událost mezinárodního významu, jež se koná poprvé v historii lidstva. Je to reálná šance, která lidem na celé planetě dává možnost spojit se v živé komunikaci a probrat aktuální, životně důležitá témata, která znepokojují každého z nás.

Daná iniciativa Mezinárodního společenského hnutí „ALLATRA“ se uskuteční v mnoha zemích současně. V konferenčních sálech po celém světě se tisíce účastníků spojí díky přímému internetovému přenosu. Tato událost spojí tisíce specialistů, představitelů veřejných, náboženských a kulturních organizací, masmédií, spojí i umělce, diplomaty, zástupce různých profesí, různého věku, vyznání a státní příslušnosti – spojí všechny lidi, kteří nejsou lhostejní k tomu, v jaké společnosti žijeme nyní my a v jaké budou žít zítra naše děti.

Díky fundamentálnímu sociálně-výzkumnému projektu Jediné Zrno MSH „ALLATRA“, kterého se účastní lidé z více než 140 zemí světa, se podařilo jasně potvrdit, že lidé na celém světě chtějí dobro, přátelství a vzájemné porozumění. A před námi vznikla otázka, jestliže drtivá většina světové společnosti ve skutečnosti usiluje o sjednocení a mír, tak proč mír na Zemi ještě nenastal? Co my, lidé planety, můžeme udělat pro to, aby se stal realitou? Na tuto otázku můžeme odpovědět pouze společně.

Otevřeně a upřímně probereme ty nejaktuálnější otázky. Proč máme takové globální problémy, jako jsou války, mezinárodní konflikty, rasová a náboženská diskriminace? Proč se zkreslují nebo zamlčují informace v médiích a jak se spotřebitelský formát společnosti stal slepou uličkou rozvoje naší civilizace? „Hra profesionálů. Jediné Zrno. Společnost. Poslední šance“ poskytne celému lidstvu šanci říct otevřeně a upřímně pravdu, podívat se jeden druhému do očí a sjednotit se pro tvoření nejen slovy, ale i činy na úrovni naší obrovské rodiny – lidstva.

Tato událost je pro všechny lidi a je zdarma. Účast možná na základě registrace.

REGISTRACE a více informací o projektu ZDE: https://allatra.tv/universalgrain/cs/

 

V České a Slovenské republice se můžete konference účastnIt v těchto městech:

 

Valašské Meziříčí - Zastupitelství MSH ALLATRA v ČR Hemy 932

Bratislava - Park Inn by Radison Danube, Rybné námestí 1

Praha - Novotného lávka 5, Praha 1, Staré Město

Brno - Holiday Inn, Křížkovského 20

 

 také je možnost on-line připojení

 

 

                            

Líbí se mi 20KONFERENCE - Jediné Zrno: Společnost. Poslední šance - Hodnocení: 5.00 z 5.00 . Počet hlasů: 20
Podobné články:Zanechat komentář

Myšlenka dne

Jen mě poslouchej, člověče, říkám ti pravdu, stejně jako ti není dáno vyhnout se smrti, tak ti také není dáno vyhnout se Božímu soudu.


Kalendář událostí

Zasílání aktuálních informací o nových článcích na stránkách Polahoda a dalších projektech MSH "ALLATRA"