Například: Dobré zprávy
KEVIN HESTER O DŮLEŽITOSTI VŠEOBECNÉHO INFORMOVÁNÍ LIDÍ

„Situace v Arktidě je katastrofální. Statistiky a množství tání ledovců jsou prostě bezprecedentní a jedním z problémů, kterým nyní v Arktidě čelíme, je hranice klimatického systému. ...Situace, ve které se nacházíme, je velmi vážná.“

 

S tímto poselstvím vystoupil 24. ČERVENCE 2021 na mezinárodní online konferenci "GLOBÁLNÍ KRIZE. TO SE UŽ TÝKÁ KAŽDÉHO" Kevin Hester, výzkumník, aktivista, zástupce ochrany životního prostředí a klimatu.

 

Ve svém vystoupení uvedl, že dnes je společnosti předkládána teorie o tom, že příčinou změny klimatu jsou úniky emisí СО2 do ovzduší. Snížení emisí tohoto plynu by údajně normalizovalo klimatickou situaci na planetě. Ale nehledě na to, že během pandemie byly zrušeny lety, mnoho podniků bylo uzavřeno a cestování po celém světě bylo omezeno, emise se přesto výrazně zvýšily. Podle Kevina Hestera je to proto, že naše planeta rychle ztrácí ledovou pokrývku, a proto absorbuje více tepla.

 

 

po každém zvýšení teploty_CES (1)_1 

 

Z výzkumu Kevina Hestera je zřejmé, že modely navržené mezinárodními odborníky na změnu klimatu, jsou chybné, protože jejich výpočty se opírají o neexistující technologie. Tvrdí, že zrychlující se klimatické změny již není možné zastavit, ale musíme vědět, co je jejich příčinou, abychom mohli konsolidovat naše úsilí při řešení nadcházejících problémů.

 

 

myslím si že každý musí konat_ces (1)_1 

 

Výzkumník z Nového Zélandu upozornil na skutečnost, že naše planeta ztrácí odrazivost v důsledku tání arktických ledovců. V důsledku toho se Země rychle ohřívá. V důsledku toho se do atmosféry uvolňuje silný skleníkový plyn, vodní pára.

 

 

druhým vážným činitelem_ces (1)_1 

 

Informovat všechny lidi o současné klimatické situaci je dnes pro každého člověka hlavním úkolem. Uvědomění a sjednocení světového společenství je základem pro zachování života na naší planetě. Dobrovolníci, odborníci a vědci iniciují a vedou online konference, rozhovory a kulaté stoly se simultánním překladem do různých jazyků, včetně znakové řeči, aby se důležité informace dostaly do všech koutů světa.

 

Jen když se lidé spojí jako jedna rodina, mohou nejen zmírnit následky klimatických katastrof, ale také vytvořit nádhernou budoucnost pro celé lidstvo!

 

Líbí se mi 13KEVIN HESTER O DŮLEŽITOSTI VŠEOBECNÉHO INFORMOVÁNÍ LIDÍ - Hodnocení: 5.00 z 5.00 . Počet hlasů: 13
Podobné články:Zanechat komentář

Myšlenka dne

Není vhodné znepokojovat Pána z jakéhokoli jiného důvodu, než o spásu duše své.


Kalendář událostí

Zasílání aktuálních informací o nových článcích na stránkách Polahoda a dalších projektech MSH "ALLATRA"