Například: Dobré zprávy
Druhý Mezinárodní experiment PYRAMIDA

Mezinárodní společenské hnutí ALLATRA, dobrovolníci ALLATRA TV zvou všechny k účasti v experimentu PYRAMIDA, který se bude konat 29. září 2018 v 17:00 GMT (Greenwichského času)

 

Podstata experimentu

spočívá v telepatickém přenosu informace co největšímu počtu lidí bez ohledu na vzdálenost. V určeném čase náš operátor vstoupí do přístroje "PYRAMIDA" a v průběhu 30 minut bude prostřednictvím telepatie přenášet jeden z těch 12 znaků, které každý z účastníků obdrží ve formuláři na svou elektronickou poštu. V téže době všichni dobrovolní účastníci experimentu na různých místech světa budou moci telepaticky přijmout tento znak bez ohledu na to, kde se na planetě nacházejí.

Stanovujeme si před sebou cíl:

pokračovat ve zkoumání možností telepatického přenosu informací na vzdálenost a také jednotného informačního pole Země. V tomto experimentu bude použito silnější nastavení přístroje "PYRAMIDA".

Více informací o samotném zařízení PYRAMIDA a experimentech, které se s ním provádějí, naleznete na: https://allatra.tv/cs/category/project-piramida


Staňte se účastníkem experimentu

Každý, kdo si přeje, se může zúčastnit experimentu s telepatickým přenosem znaků. Zveme všechny zájemce, aby se připojili k našemu výzkumnému projektu.

Výsledky experimentu budou zpracovány a zveřejněny na oficiálních stránkách ALLATRA TV: https://allatra.tv/cs


V současné době se již po celém světě zaregistrovalo více než 2 000 lidí, kteří se chtějí zúčastnit daného experimentu PYRAMIDA. Společně se tak můžeme podílet na obrovském přínosu pro rozvoj moderní vědy.

MSH ALLATRA

MSH ALLATRA je mezinárodní dobrovolnická organizace spojující lidi dobré vůle po celém světě. Informace o aktivitách naší organizace naleznete podrobně na našich oficiálních stránkách: https://allatra.org/cs


Všichni, kteří se chtějí zúčastnit experimentu PYRAMIDA mohou, buď vyplnit formulář na webových stránkách https://allatra.tv/cs/znaki/form, nebo zaslat svůj požadavek na emailovou adresu: [email protected] V dopise, prosím, uveďte své jméno, věk, město a zemi. V odpovědi blíže k datu experimentu vám zašleme formulář s dvanácti znaky a poskytneme podrobné pokyny potřebné pro účast v experimentu.

 

Líbí se mi 120Druhý Mezinárodní experiment PYRAMIDA - Hodnocení: 5.00 z 5.00 . Počet hlasů: 120
Podobné články:Zanechat komentář

Myšlenka dne

Hlupákovi skládej hold za pochopení, chytrému je hloupé nepochopit.


Kalendář událostí

Zasílání aktuálních informací o nových článcích na stránkách Polahoda a dalších projektech MSH "ALLATRA"