Například: Dobré zprávy
DRUHÁ HRA PROFESIONÁLŮ V RÁMCI PROJEKTU

17. listopadu 2019 proběhne online konference nového formátu „HRA PROFESIONÁLŮ. NEVIDITELNÝ SVĚT“ na téma „POLTERGEIST“ na platformě Mezinárodního společenského hnutí „ALLATRA“. Ke konferenci se může připojit každý člověk online z jakéhokoli místa na světě.

„Hra profesionálů. Neviditelný svět. Poltergeist“ je druhou hrou v rámci projektu „Neviditelný svět“, iniciovanou účastníky MSH „ALLATRA“, ve které budou zodpovězeny následující otázky:

  • co je to poltergeist a jaké jsou příznaky jeho projevu?

  • je člověk průvodcem poltergeista?

  • existují způsoby, jak se chránit před účinky poltergeista?

  • jaká je podstata původu poltergeista z hlediska PRAPŮVODNÍ FYZIKY ALLATRA?

Během hry budou uvedeny příklady kontaktů s poltergeistem a popsány osobní zkušenosti lidí. Úkaz, jakým je poltergeist, je jedním z projevů neviditelného světa. Volba člověka ve prospěch duchovního sebezdokonalování a lásky neutralizuje negativní vliv neviditelného světa.

„Hra profesionálů. Neviditelný svět. Poltergeist” se uskuteční 17. listopadu 2019 ve městě Almaty (Kazachstán) v 11:00 (GMT). Můžete se připojit online z jakéhokoli místa na světě.

 

Živé vysílání na allatraunites.com:

Almaty 17:00

Londýn 11:00

Praha 12:00

Berlín 12:00

Kyjev 13:00

Moskva 14:00

Nové Dillí 16:30

Peking 19:00

 

Zveme všechny lidi, abychom společně rozebrali nejen tyto, ale i další problémy v rámci projektu „Hra profesionálů. Neviditelný svět“.

Dané konference jsou pořádány na platformě Mezinárodního společenského hnutí „ALLATRA“ lidmi různého sociálního postavení, profesí a národností z různých zemí světa, kteří se spojují, kvůli společné realizaci tvořivých projektů a vzájemné spolupráci mimo politiku a náboženství.

 

Emailová adresa pro účast a dotazy: [email protected]

Video s účastí Igora Michajloviče Danilova „Neviditelný svět“

Líbí se mi 2DRUHÁ HRA PROFESIONÁLŮ V RÁMCI PROJEKTU "NEVIDITELNÝ SVĚT" - Hodnocení: 5.00 z 5.00 . Počet hlasů: 2
Podobné články:Zanechat komentář

Myšlenka dne

Pravá víra se zakládá na znalostech. A znalosti přicházejí skrze slovo, skrze ujištění svého rozumu o pravdivosti jevu, ke kterému dochází.


Kalendář událostí

Zasílání aktuálních informací o nových článcích na stránkách Polahoda a dalších projektech MSH "ALLATRA"