Například: Dobré zprávy
DobroTY - DOBRO je tam, kde jsi TY

Všechno na světě je v neustálém pohybu a ve vzájemném působení. Nic se neděje jen tak a nic není náhoda. Jak se říká, i lehké mávnutí motýlích křídel může spustit řetězec událostí. Každý člověk od narození vyrůstá v určitých podmínkách a má různé možnosti ve volbě životní cesty. Vykročit může jen tou cestou, kterou si vybere sám. Každou minutu se rozhodujeme, a tím udáváme směr životním údalostem. Kolotoč myšlenek se točí tak rychle, že si ani nestihneme uvědomit, jak důležité je pozitivně myslet a podle toho vybrat správnou možnost. Jinak nám bude život házet klacky pod nohy do té doby, něž konečně pochopíme, že všechno začíná v našich myšlenkách. To je ten prapůvodní pramen, ze kterého všechno vychází.
Nejednou nás napadá otázka, jak můžeme změnit svůj život a jak jej prožít plnohodnotně.
Vnímáme různé emoce, a to jak dobré, tak i špatné. Neexistuje způsob jak zařídit, aby vždycky všechno probíhalo tak, jak chceme my. Když se dostáváme do nepříjemných situací, často neumíme udržet svoje zklámaní nebo vztek a veškeré nagativní pocity vysíláme do svého okolí. Neumíme zastavit proud negativních myšlenek a dovolíme jim, aby nám „přerostly“ přes hlavu. Kdybychom se ale zkusili včas zastavit a rozhlédnout kolem, zjistili bychom, kolik dobra nás obklopuje. Později se ukáže, že ten náš problém ve skutečnosti není zase až tak hrozný a neřešitelný. Pravděpodobně to ani nebude problém, ale náš způsob vnímání událostí, náš postoj. Změnit náš vztah a vnímání můžeme v jakémkoli okamžiku – všechno je v naší moci, všechno je v našich myšlenkách. Člověk má vždycky právo udělat svoji vlastní volbu. Vše je mnohem jednodušší, než by se mohlo zdát na první pohled. V první řadě bychom měli pamatovat na to, kdo doopravdy jsme ...Jsme LIDÉ.

Slovo Člověk zní důstojně. Není důležité v životě něco dokazovat ostatním lidem, zaměřme se na sebe a své Svědomí.Vždyť opravdová cesta sebezdokonalování je, když každý den pracujeme na čistotě svých myšlenek, svých slov a konáme dobré skutky, které jsou důstojné jména Člověk. Musíme vždy pamatovat na to, že myšlenka je materiální a všechno začíná právě u ní. Člověk, který umí ovládat svoje myšlenky, je vždycky pozitivně naladěn. Žijeme ve světě, který neustále potřebuje dobré skutky. Dobré slovo, laskavost nebo malá pozornost mohou vyvolat takový řetězec dobrých činů, tolik vděčných úsměvů a radosti ostatních. Pomáhat lidem kolem je tak snadné. Každý z nás může učinit tento svět lepším a laskavějším!
Probuďme se, usmějme a radujme se z nového dne! Buďme v dobré náladě a všechny, které potkáme, nakazíme pozitivem a oni ho pak pošlou zase dál. Je to tak jednoduché a navíc to i funguje. Ve světě je všechno propojeno a všechno začíná právě u nás.
Každý má svůj zvláštní talent, který může rozvíjet. Každý člověk je svým způsobem jedinečný a krásný, každý má nějaké schopnosti a může něco dokázat. Každý může udělat něco pro dobro ostatních, vždyť DOBRO – to jsi OPRAVDOVÝ TY. Všechno je v tobě, protože jsi Člověk. Nezáleží na tom, jestli pracuješ nebo studuješ, jestli je ti 18 nebo 68 let, důležité je jenom to, že jsi Člověk a touha konat dobro žije uvnitř tebe. Život je proměnlivý. Důležité ale je, abychom si pamatovali, že jsme sami tvůrci svého osudu, a proto jsme sami zodpovědní za své životy. Musíme do světa vnášet to dobré a dělat správná rozhodnutí. Dobro je tam, kde jsi TY.


http://allatra.eu/publications/dobroty--dobro-je-tam-kde-jsi-ty

Líbí se mi 59DobroTY - DOBRO je tam, kde jsi TY - Hodnocení: 5.00 z 5.00 . Počet hlasů: 59
Podobné články:Zanechat komentář

Myšlenka dne

Síla slova vytváří sílu myšlenky a síla myšlenky pak vyvolává činy.


Kalendář událostí

Zasílání aktuálních informací o nových článcích na stránkách Polahoda a dalších projektech MSH "ALLATRA"