Například: Dobré zprávy
DOBRÉ ZPRÁVY – DOBRÝ ŽIVOT - ROZESÍLÁME POLAHODU DO VŠECH STRAN!

Milí čtenáři,

Tištěná verze POLAHODY vychází s částečně černobílým obsahem a je k dispozici zdarma. V současné době je náklad tohoto měsíčníku 15000 ks. Část novin posíláme nemocnicím a zdravotním střediskům, které s námi spolupracují, a zbylé výtisky posíláme našim čtenářům, kteří je rozdávají ve svém okolí, jak v České republice, tak i na Slovensku. V okénku „Kde nás najdete“ je souhrn míst, kde si můžete noviny zdarma vyzvednout. Pokud pro Vás není ani jedno místo dostupné, můžete si noviny objednat také prostřednictvím České a Slovenské pošty. Čtyřleté zkušenosti ukazují, že se dá vlastními silami udělat ohromná práce. Společně můžeme dokázat mnohem více! 

Proč to děláme?

Abychom potěšili ty, kteří hledají dobré zprávy, dodali odvahu těm, kteří ještě mají zábrany podělit se o pozitivní zprávy s ostatními, abychom pomohli udělat první krok těm, kteří cítí vnitřní potřebu něco udělat pro lidi a svoji rodnou zem. Každý prožitý den, jenž je naplněn dobrými skutky a nezištnou pomocí, vytváří náš lepší zítřek. Neexistují problémy, které někdo vyřeší za nás, není nám jedno, jakým směrem se budeme ubírat a jakou budoucnost zanecháme našim dětem.

Pokud se Vám noviny líbí, pomozte je šířit dále. Možností, kam můžete výtisky umístit je opravdu mnoho: samoobsluhy, lékařské ordinace, knihovny, kavárny, nemocnice…může to být dokonce i Vaše pracoviště. Můžete nám také posílat dobré zprávy z Vašeho okolí, zajímavé články, fotografie či finančně přispívat na výrobu novin (a to jakoukoli částkou). Každý se může zapojit dle svých možností. Uvítáme každou pomoc, nápad či radu.

 

Chcete-li i vy přidat svoji kapku úsilí do proudu pozitivních změn, pište na [email protected], Zastupitelství Mezinárodního společenského hnutí AllatRa v ČR, Cedrová 1042, 252 99 Praha 3 nebo kontaktujte Světlanu Šilivskou na telefonním čísle 774 689 512.

 

                                        Dobro plodí dobro!

Líbí se mi 46DOBRÉ ZPRÁVY – DOBRÝ ŽIVOT - ROZESÍLÁME POLAHODU DO VŠECH STRAN! - Hodnocení: 5.00 z 5.00 . Počet hlasů: 46
Podobné články:Zanechat komentář

Myšlenka dne

Staň se přítelem svého nepřítele a odpusť mu jeho skutky, protože jinak nejsi ani ty dokonalý.


Kalendář událostí

Zasílání aktuálních informací o nových článcích na stránkách Polahoda a dalších projektech MSH "ALLATRA"