Například: Dobré zprávy
Co si přejeme?

Co si přejeme?

Určitě má každý z nás spoustu přání a snů. Ale přemýšlel někdo, proč? Co si ve skutečnosti přejeme?

Pokud se podíváme na dnešní svět, můžeme vypozorovat, že si většinou přejeme to, co nemáme a vidíme to u druhých lidí. Je ale opravdu tak důležité mít nejnovější model auta, nádherné šaty nebo postavu jako modelka? Co se stane, když se tato přání stanou skutečností? Budeme opravdu šťastní? A co když přijdou další přání, například, touha po lepším zaměstnání či uznání ve společnosti a my si nejednou na konci svého života uvědomíme, že máme všechno, ale zároveň nemáme nic? Co nám tedy chybí?
Chybí nám láska. Toto slovíčko má jen pár písmenek, ale je tím nejdůležitějším v životě každého člověka. Chápeme však správně, co je láska? Kde ji máme hledat? Většina lidí si myslí, že lásku najdou u někoho jiného, že je někdo bude milovat. Ovšem takové vztahy jsou založené na připoutanosti a ne na pravé lásce. Pokud však cítíme pravou lásku v sobě, tak ji „nevyžadujeme“ od jiných lidí, naopak, najednou se stane to, že máme potřebu předávat tuto lásku dál a dělat kolem sebe jiskřičky, aby se rozhořelo více ohýnků.
Pokud člověk cítí pravou lásku, tak se vše kolem něj promění v nádhernou louku plnou rozkvetlých květin a pestrobarevných motýlů. Život, který je naplněný láskou, se stává šťastným. Každý z nás je zodpovědný sám za sebe a volba je vždy na něm. Co vybírá…, to dostane…


Monika Šuplerová, Zašová

Líbí se mi 18Co si přejeme? - Hodnocení: 5.00 z 5.00 . Počet hlasů: 18
Podobné články:Zanechat komentář

Myšlenka dne

Na každého Vidžaje se najde Radža.


Kalendář událostí

Zasílání aktuálních informací o nových článcích na stránkách Polahoda a dalších projektech MSH "ALLATRA"