Například: Dobré zprávy

SLUŽBA

Nový pořad s účastí I.M.Danilova. O službě Bohu ve vyšším chápání a o smyslu lidského života. Jak se z mrtvého stát Živým? Co je to Spása a co Služba? Co je to Duchovní Svět, Svět, kde vládne láska, harmonie, svoboda? Počátek zrodu všech událostí, jak to probíhá? Na jaké hraně stojí nyní lidstvo? Nebývalé kataklyzma posledních dní. Co je poslední soud? O jakých proroctvích posledních dní je zmiňováno ve svatých písmech? Čekání nyní v křesťanství na příchod Utěšitele, na Imama Mahdi - v islámu, Maitreji - v buddhismu a posla od Boha v jiných náboženstvích. Zmínka v proroctvích o Jeho příchodu, o Jeho činnostech, o Božím vojsku, o zlatém tisíciletí. O sestrách Allat. Marijevská služba, Sofijevská služba, o významné roli žen ve službě Duchovnímu Světu. Geliárové a jejich služba Bohu. Vyšší oddanost Duchovnímu Světu a skutečné chápání podstaty a důležitosti sloužení Bohu.

Čtěte více
Skrat v práci programov systému a jeho provokácie

Dnešný článok chceme venovať takému javu, ako sú chyby, ktoré robí systém ako program. Možno to porovnať s prácou robota v závode, kde sú všetky činnosti naprogramované a šablónovité. Tak teda, ak takého robota uvedieme do činnosti na opracovanie nejakého obrobku kvôli zhotoveniu potrebného detailu a zrazu sa prihodí situácia, že sa tento obrobok nedostane do upínacieho mechanizmu, tak robot bude vykonávať všetky tie činnosti podľa programu, akoby sa tento obrobok nachádzal v upínači. Je to zábavné a absurdné predstavenie zo strany postranného pozorovateľa, ale je absolútne logické zo strany robota a programu, ktorý riadi činnosti robota. Tak isto pracuje aj systém, často dohráva scenár do konca, aj keď to už nemá žiadny zmysel. V tomto článku budú uvedené prípady toho, ako systém, ktorý začal svoju hru, ale nezískal požadovaný výsledok, sám rieši tento problém, ktorý vytvoril.

Čtěte víceMyšlenka dne

Život je nepředvídatelný a může se v něm přihodit ledacos, dokonce neuvěřitelné věci, které si ani nedovedete představit.


Kalendář událostí

Zasílání aktuálních informací o nových článcích na stránkách Polahoda a dalších projektech MSH "ALLATRA"