Například: Dobré zprávy
BŮH JE JEDEN - ALLATRA SJEDNOCUJE!

25. února, více než tisíc lidí různých vyznání, národností a věku, navštívilo Koordinační centr MSH „ALLATRA“.Lidé si vyměnili praktické zkušenosti, nápady, inspiraci. A všichni našli společný jazyk na základě jediného zrna - ALLATRA.

Kazachstán, m. Alma-Ata: "Naše rodina je muslimská. Všichni v domě čteme namaz."

Indie: "Jsem v hinduismu, protože jsem hinduistka."

Burjatia: "Jsem buddhistka a vyučuji cizí jazyky."

Dynast, USA: "Pevně věřím v místní africké víry."

Galina, Ukrajina: "Jsem pravoslavná. Chodím v církev, chodím do chrámu."

Anna, Krym: Narodila jsem se v arménské rodině. Arménská apoštolská církev.

Naberežnyje Čelny, Tatarská republika, Ruská federace: "Jsme zde i z různých národností, různých náboženských vyznání."

Turecko, USA: "Dnes jsme tady všichni společně, lidé z celého světa, různého náboženství a národností, účastníci "ALLATRA".

Allatra7-jpg AllatRa77-jpg

LUX_7935-1-jpg kolaz-jpg

Co spojuje milióny lidí různého náboženství, národností po celém světě?

Anna: Ve světě existuje mnoho náboženství, proudů, konfesí, směrů, věrouk, a lidi se navzájem dohadují, že pouze jejich Bůh, ve kterého věří oni, je jediný a pravý. A že je správné jen Jeho jméno, přesněji přívlastek, kterým ho pojmenovávají. A přitom každý z dohadujících se, se opírá o stejné duchovní pravdy, o jediné zrno AllatRa. A zde je otázka: „Jak má člověk co nejlépe pochopit jakéhokoliv náboženství, absolutně jakéhokoliv, to, že Bůh je Jeden a my, lidé nemáme co rozdělovat“. Vždyť to poskytne pochopení důležitosti duchovní jednoty, přátelství, lidskosti. Tohle je k dnešnímu dni natolik aktuální, protože celý svět stojí na pokraji vážných klimatických katastrof.

I.M. Danilov: No, otázka je to dobrá. Děkuji. Na ni je možné ... No správnější odpověď by zřejmě zněla tak, že lidé by měli, bez ohledu na náboženství, na vyznání, raději co nejusilovněji pracovat na sobě v duchovním smyslu, ne slovy, ale skutky. A skutečně poznat to duchovní spojení mezi Osobností a Duchovním světem. Pak se všechny hranice stírají. Pak, ať by byl třeba: muslim, buddhista, křesťan, pochopí, že jsme všichni jedno a že Bůh je Jeden. To je nejsprávnější cesta.

A pro ty lidi, kteří se prostě zajímají nebo jsou na začátku své duchovní cesty, uvedu takové srovnání. Představme si, že je například otec rodiny. Má děti. V tomto případě děti představují různé náboženství. Tak jako v každé rodině, děti často nenacházejí společný jazyk, každý věří, že ho milují méně. A on se snaží dokázat, že je lepší. No a tyto děti mají vlastní děti, to jsou vnuci tohoto otce rodiny.

U nich bych to, v tomto případě, srovnal s různými rozděleními na proudy stejného náboženství, v nich se také mezi sebou objevují spory. Oni si navzájem dokazují to samé, co jejich rodiče dokazují svému otci. No i tímto jednoduchým způsobem je možné pochopit, že ve skutečnosti jsme všichni jedna velká rodina. A Boha máme jednoho. Nejsou jiní Bohové a ani nemohou být. A bez ohledu na náboženství, a bez ohledu na to, zda je člověk materialista, nebo jestli věří v takové či jiné náboženství, všichni jsme příbuzní, a velmi blízcí. A pro Duchovní Svět ve skutečnosti neexistuje rozdělení, to je pravda, v jakém náboženství nebo jakým jazykem se člověk modlí.

Jazyky - ty máme zde, zde jsme rozděleni na jazyky, náboženství, dokonce i na kontinenty jsme rozděleni. Nyní jsou u nás lidé ze všech kontinentů. No, AllatRa je shromáždila. A co vlastně je AllatRa? AllatRa - to je to, co pochází od Boha, to, co je uvnitř každého člověka. To, co je v jakémkoli náboženství – to je AllatRa. Je možné to nazvat jakýmkoli způsobem, jakkoli to nazveme: Duch Svatý nebo ještě jinak. Ale to je lepší, pocházející z Duchovního Světa, to je ten impulz od Boha, neboli to, co Bůh dal každému z nás - duchovní podstatu člověka, a to je AllatRa. To nelze popřít. Můžete to nazvat jinak, ale podstata se nezmění.

Stejně, jako rodinné vazby z mého příkladu, ty vnoučata, ty děti, mají stejně jen jednoho otce. A když pochopí, tyto vnoučata a děti, že není třeba soutěžit před otcem. Otce prostě je třeba milovat, byť jen proto, že je otcem. Správně? Pochopit, že je to jedna rodina. A jedna rodina, když je spolu, je silná. Je schopna odolat i ďáblu, i komukoliv, protože je to jednotná rodina. Když to lidé pochopí, přestanou se rozdělovat.

Rozděluje vědomí i ti otroci vědomí, pro něž je to výhodné. Vždyť vědomí jim říká, že to je výhodné: "Teď se rozdělíme na svoje konfese, teď vezmeme a oddělíme: oddělíme to, oddělíme tamto". A co oddělují? Těla a vědomí? Jednoduše tímto způsobem dělí celek na fragmenty. No, je to tak, že děti a vnoučata rozdělí svého živého otce na fragmenty: někdo si vezme ruku, někdo - nohu. Tohle je čtvrcení živého. Ve skutečnosti se to tak děje. Vždyť Bůh je Jeden.

Anna: On je v každém. A každý to cítí.

I.M. Danilov: Naprostá pravda. No jak jinak. No opět, pokud vezmeme AllatRu, co jsme viděli – vždyť u nás jsou zde muslimové, hinduisté, jsou tu snad lidé všech vyznání. A všichni jsou sjednocení. A co je spojuje? Nejsou sjednoceni svými náboženstvími nebo svými národnostmi, nejsou sjednoceni jazykem nebo něčím takovým. Jsou sjednoceni tím uvnitř, tím, co je u všech stejné. Že?

Anna: Ano. Zde se seznamují lidé různých národností. Na různých jazycích spolu začínají komunikovat a nacházejí to společné.

I.M. Danilov: Naprosto správně.

Anna: A všichni začínají konat, aby posílili tuto Lásku.

I.M. Danilov: Naprosto správně. Stačí oddělit plevel vědomí od těch zrn pravdy, které se nacházejí uvnitř každého, a vše se postaví na své místo.

Anna: A je to velmi jednoduché.

I.M. Danilov: Velmi snadné. Zkrátka milujte jeden druhého. Děkuji. Půjdu dál.

Anna: Děkuji, Igore Michajloviči, děkuji Vám velmi.

 

fragment z pořadu "Bůh je jeden, AllatRa sjednocuje" na allatra.tv 

 

(poznámka redakce: na překladu pořadu se pracuje)

 

Líbí se mi 129BŮH JE JEDEN - ALLATRA SJEDNOCUJE! - Hodnocení: 5.00 z 5.00 . Počet hlasů: 129
Podobné články:Komentáře

Veve Krastin 09.09.2018 20:06 Odpověď

Dobry den. Vim, ze to sem nepatri. Marne tapu a hledam na internetu pani Bozenu Kraviecovou a toto je jediny odkaz, kde mam snad aspon malou nadeji. A to: Hledam pani Bozenu Kraviecovou. Jsem kamaradka jejiho bratra Jaroslava, ktery by se s ni velice rad spojil, ale nanestesti ztratil kontakt. Prosim, jestli si toto prectete, ozvete se mi na email: [email protected] nebo na tel: 776381046. Dekuji moc. VR


Božena Kraviecova 08.04.2018 01:20 Odpověď

Silny pocit Lásky a Vděčnosti, že sem mohla být a vlastně sem současti tak kráne společnosti.


Marie Galářová 08.04.2018 00:24 Odpověď

Moc krásné, všichni jsme jedno, jen systém nás chce rozdělit, ale když každý člověk začne cítit lásku ke všem a všemu a společnost se spojí, tak vznikne nádherná společnost plná lásky, radosti, štěstí a dobra. Moc děkuju :)


Lea 08.04.2018 00:18 Odpověď

Ďakujem všetkým priateľom, že sme tam mohli byť a zažívať pocit spolupatričnosti, priateľstva, harmónie a jednoty.:)


Erika 08.04.2018 00:12 Odpověď

mala som možnosť v tom čase navštíviť Koordinačné centrum a musím povedať, že som stretla úžasných, milých a srdečných ľudí.  Atmosféra bola výnimočná,  nabitá pozitívnou energiou.  Ľudia sa spájali navzájom bez rozdielu vierovyznania alebo národnosti. Ak budem mať možnosť, určite prídem zas.Zanechat komentář

Myšlenka dne

Mladé tělo vůbec nepoukazuje na věk duše.


Kalendář událostí

Zasílání aktuálních informací o nových článcích na stránkách Polahoda a dalších projektech MSH "ALLATRA"