Například: Dobré zprávy
Bediniho generátor. Zdokonalení. Část 2

Mezinárodního SPOLEČENSTVÍ vědců Zpráva ALLATRA Věda s názvem   «PRAPŮVODNÍ fyzika ALLATRA»   otevírá dveře obrovským možnostem profík Využití Volné energie ve prospěch lidstva. Typu V  předchozím článku  Jsme probírali pracovní princip Bediniho generátoru. V tomto článku budeme Přejít v popisu daného ZAŘÍZENÍ.

Připomenu, ZE TENTO vynález JE ve svete známý Jako "Bediniho generátor Volné energie". Nicméně, PODLE INFORMACÍ uvedených ve zprávě "PRAPŮVODNÍ fyziky ALLATRA" se Volná energie   získává působením Určitě Síly na septonové je pól. Pro Její získání Nejsou potrebne zadne Další zdroje energie. Proto v tomto článku nehovoříme o volne energie Adresa Jako takové, ALE o určitých zákonech elektřiny.

Pro optimalizaci práce generátoru JE Nutné v Rade První vyměnit 9V baterii za 12 voltovou.

 

Dalším krokem instalace JE ZAŘÍZENÍ, Které Bude chránit tranzistor, pokud vysokonapěťový Impulz nepůjde tam, kam mA. Muze Být zařízením timto například  neonová žárovka , která s uzavře obvod, pokud napětí vyskočí na 100 V.

Jak můžete Vidět (obr. 2), neonová žárovka se nachází Primo na vývodech tranzistoru, which připojuje odpojuje baterii v základních vinutí. Nyní, KDYŽ se tranzistor uzavře, vysokonapěťový impuls dojde k baterii Až Pote, co se napětí zvětší natolik, ABY SE NEONOVÁ žárovka rozsvítila. NAPROTI Tomu, KDYŽ žárovka nesvítí, obvod Není uzavřen.

Dalším krokem Bude přidání SEKUNDÁRNÍ BATERII pro maximální Využití vysokonapěťového impulsu. Bateriím se "nelíbí" Rychlé ak Tomu jeste kasta nabíjení vybíjení. Proto JE Lepší, KDYŽ Bude Celé ZAŘÍZENÍ PRACOVAT na jednu baterii druhou (sekundární) baterii budeme NABÍJET vysokonapěťovými Impulsy.

Nyní, KDYŽ Jsme přidali sekundární baterii dělat obvodu, prvni baterie Bude otáčet ZAŘÍZENÍ Druhá, ve stejné dobe, se Bude z něho nabíjet. Chcete-li umožní, ABY baterie pracovaly s maximálním účinkem.

Pro pripojení druhé baterie potřebujeme jeste Další vodič vysokonapěťovou diodu, abychom nasměrovali Impulz napětí na dobíjení. První dioda slouží k propouštění proudu v obvodu startovacího vinutí v Momente, KDY hrdý Teče opačným směrem (MIMO tranzistor). Nová dioda blokuje hrdý Z nabíjející o sobě baterie. Tim pádem se baterie nevybije Přes základní vinutí. Ale zvětší Tato dioda Musi TaKé nasměrovat výboj napětí ze základního vinutí zpět k nabíjející se baterii v Momente, KDY tranzistor odpojuje pracovní (První) baterii od základního vinutí. Pro TuTo prací JE potřeba zvolit diodu pro VYŠŠÍ NAPĚTÍ Nez U prvni diody.

Jedna se o Klasické schéma nabíjení baterie Primo z nábojů základního vinutí. Funguje na veľmi dobre. Demonstruje na pivo TaKé neobvyklý jev. Většina fyziku elektrotechniků JE přesvědčena, ZE veškerá elektřina JE stejná, ZE Nemá "kvalitativní" rozdíly, Pouze ty Kvantitativní. Pro nabíjení Druhé (sekundární) baterie obvyklým způsobem se musi udelat jeste Jedna, Poslední změna: přidat kondenzátor spinac. Nyní mohou Být napěťové Impulzy základního vinutí hromaděny v kondenzátoru, KDYŽ JE spinac rozpojen periodicky posílány dělat baterie, KDYŽ JE zapojen.

Po Provedení Všech těchto změn dostaneme typické schéma unipolárního Bediniho Energizéru.

V teto fazi JE účinnost ZAŘÍZENÍ Velmi vysoká blíží se Temer 100%. Především díky Tomu, ZE baterie, která s o sobě DOBIJE JE schopna Dobře hromadit náboj. ALE je tu ještě něco! Rotor ZAŘÍZENÍ se otáčí Jak Víte, vyrábí mechanickou Energii.

Takže sumární elektrická mechanická energie Inzerát na výstupu převyšuje spotřebu elektrické energie.

Tak co jeste můžeme udelat pro zvýšení efektivity stroje? Máme pár konstruktivních nápadů, kterými se s Vami podělíme v příštích publikacích na stránkách

Igor H.

 

Líbí se mi 25Bediniho generátor. Zdokonalení. Část 2 - Hodnocení: 5.00 z 5.00 . Počet hlasů: 25
Podobné články:Zanechat komentář

Myšlenka dne

Každý skutek vytváří především naše zformovaná myšlenka.


Kalendář událostí