Například: Dobré zprávy
Bediniho generátor. Zdokonalení. Část 2

Zpráva vědců mezinárodního společenství ALLATRA Věda s názvem «PRAPŮVODNÍ FYZIKA ALLATRA» otevírá dveře obrovským možnostem  využití volné energie ve prospěch lidstva. V předchozím článku jsme probírali pracovní princip Bediniho generátoru. V tomto článku budeme Přejít v popisu daného ZAŘÍZENÍ.

Připomenu, že tento vynález je ve svete známý jako "Bediniho generátor Volné energie". Nicméně, PODLE INFORMACÍ uvedených ve zprávě "PRAPŮVODNÍ FYZIKY ALLATRA" se Volná energie získává působením určité síly na septonové je pól. Pro Její získání Nejsou potrebne zadne Další zdroje energie. Proto v tomto článku nehovoříme o volne energie Adresa Jako takové, ALE o určitých zákonech elektřiny.

Pro optimalizaci práce generátoru je nutné v první řade vyměnit 9V baterii za 12 voltovou.

Bediniho generátor-schéma_10

 

Dalším krokem je instalace zařízení, které bude chránit tranzistor, pokud vysokonapěťový impulz nepůjde tam, kam má. Tímto zařízením může být například neonová žárovka, která uzavře obvod, pokud napětí vyskočí na 100 V.

Jak můžete vidět (obr. 2), neonová žárovka se nachází přímo na vývodech tranzistoru, v nich připojuje odpojuje baterii v základních vinutí. Nyní, když se tranzistor uzavře, vysokonapěťový impuls dojde k baterii až poté, co se napětí zvětší natolik, aby se neonová žárovka rozsvítila. Naproti tomu, když žárovka nesvítí, obvod není uzavřen.

Bediniho generátor-schéma_11

Dalším krokem bude přidání SEKUNDÁRNÍ BATERIE pro maximální využití vysokonapěťového impulsu. Bateriím se "nelíbí" rychlé nabíjení a vybíjení. Proto je lepší, když bude celé zařízení pracovat na jednu baterii a druhou (sekundární) baterii budeme nabíjet vysokonapěťovými impulsy.
Bediniho generátor-schéma_12

Nyní, když jsme přidali sekundární baterii k okruhu, první baterie bude otáčet zařízení a druhá, ve stejné době, bude nabíjena systém. Chcete-li umožní, aby baterie pracovaly s maximálním účinkem.

Pro připojení druhé baterie potřebujeme ještě další vodič a taky vysokonapěťovou diodu, abychom nasměrovali impulzy napětí rovnou na dobíjení. První dioda v systému je potřebná k propouštění proudu v obvodu startovacího vinutí, míjejíc transistor, kdy teče opačným směrem. Nová dioda musí blokovat proud od nabíjené, aby se nevybíjela přes základní vinutí. Ale ona musí také směrovat výboj napětí ze základního vinutí zpět k nabíjející se baterii v momentě, kdy se činná baterie odpojuje od základního vinutí tranzistorem. Pro tuto práci je potřeba zvolit diodu pro VYŠŠÍ NAPĚTÍ, než u první diody.

Bediniho generátor-schéma_13

Jedná se o klasické schéma nabíjení baterie přímo z nábojů základního vinutí. Funguje to moc dobře a rovněž demonstruje neobvyklý jev. Většina fyziků a inženýrů elektrotechniků se domnívá, že veškerá elektřina je stejná, nemá "kvalitativní" rozdíly, pouze ty kvantitativní. Pro nabíjení druhé baterie elektřinou té charakteristiky, které zodpovídá tradičním metodám nabíjení, musí udělat ještě jedna, poslední změna. Přidali jsme sem kondenzátor a spínač. Nyní mohou být napěťové impulzy základního vinutí hromaděny v kondenzátoru, když je spínač rozpojen aperiodicky posílány baterie, když je dočasně zapojen.

Bediniho generátor-schéma_14

Po provedení všech těchto změn dostaneme typické schéma unipolárního Bediniho Energizéru.

V této fázi je účinnost ZAŘÍZENÍ velmi vysoká a blíží se k téměř 100%. Především díky tomu, že dobíjecí baterie se dobíjí. Ale je tu ještě něco!  Rotor stroje se točí a, jak můžete odhadnout, produkuje mechanickou energii.

Takže sumární elektrická mechanická energie na výstupu převyšuje spotřebu elektrické energie.

Tak co ještě můžeme udělat pro zvýšení efektivity stroje? Máme pár konstruktivních nápadů, kterými se s Vami podělíme v příštích publikacích.

 

Igor H.

 

Zdroj: https://allatra-science.org/publication/generator-bedini-2

 

Líbí se mi 35Bediniho generátor. Zdokonalení. Část 2 - Hodnocení: 5.00 z 5.00 . Počet hlasů: 35
Podobné články:Zanechat komentář

Myšlenka dne

Strach zrozený z představivosti vidí nebezpečí i tam, kde ve skutečnosti žádné není.


Kalendář událostí

Zasílání aktuálních informací o nových článcích na stránkách Polahoda a dalších projektech MSH "ALLATRA"