Například: Dobré zprávy
AVRAAM RUSSO. KDYŽ SRDCE ZÁŘÍ

 

„Můžeme toho udělat tolik,

Když naše srdce září.

Pojďme se stát tou změnou, která je potřebná k tomu, abychom zachránili svět".

 

 

To jsou slova nové písně „Save the World" od Avraama Russo, kterou zasvětil mezinárodní online konferenci „Tvořivá společnost. O čem snili Proroci". Konference se konala 20. března 2021.

 Avraam Russo, známý a populární interpret, čtyřnásobný držitel ceny „Zlatý gramofon", se aktivně zúčastnil a byl jedním z mluvčích konference. Ve svém projevu k lidem ze 180 zemí světa mluvil o důležitosti sjednocení a jednoty. 

 

Avraam Russo řekl, že se svět nyní nachází na hraně. Mnozí lidé zapomněli, co nám odkázali Proroci. Pro mnohé jsou důležitější peníze a kariéra. Ale můžeme všechno změnit, když pochopíme, že uvnitř nás se nachází to nejdůležitější – Láska a úcta jeden k druhému. Avraam Russo nám také připomněl, že všichni Proroci, kteří přicházeli na zem k lidem, mluvili o jedné Pravdě, mluvili o Lásce. A nejdůležitější přikázání je také o Lásce k Bohu a jeden k druhému. Tato Pravda je Světlem uvnitř nás. 

 

 Díky rozhodnutí lidí promluvit, díky otevřenosti a čestnosti, přichází pochopení toho, že vybudovat Tvořivou společnost, tu společnost, o které snili a mluvili Proroci ve všech dobách, můžeme pouze společně, když se sjednotíme. A lidé, kteří pochopili tuto jednoduchou pravdu, již konají! 

 

Jak řekl Avraam Russo: „Co od nás Bůh požaduje? Sjednotit se pod jedním nebem, pod Jeho ochranou, pod křídly Hospodina. Sjednocení je vítězství! Tvořivá společnost! Spojte se, konejte dobré skutky… 

 

Pravda, mí drazí, je jedna a pravda je u Boha, bez Pravdy žijeme ve tmě, v temnotě. Pravda je Světlo. Pravda jsou dveře k Bohu, k Věčnosti. Proto milujte jeden druhého tak, jako nás Miluje Bůh". 

 

Zdroj: allatravesti.com

 

Rozhovor pro ALLATRA TV můžete shlédnout zde

 

                       

Líbí se mi 13AVRAAM RUSSO. KDYŽ SRDCE ZÁŘÍ - Hodnocení: 5.00 z 5.00 . Počet hlasů: 13
Podobné články:Zanechat komentář

Myšlenka dne

Pravá víra se zakládá na znalostech. A znalosti přicházejí skrze slovo, skrze ujištění svého rozumu o pravdivosti jevu, ke kterému dochází.


Kalendář událostí

Zasílání aktuálních informací o nových článcích na stránkách Polahoda a dalších projektech MSH "ALLATRA"