Například: Dobré zprávy
Ahoj, píšu Ti Já

Ahoj, píšu Ti Já

V srpnu 2017 byl uveřejněn pořad „VĚDOMÍ A OSOBNOST. Od předem mrtvého k věčně živému." Pro mě – pořad Nejdůležitější. Po jeho zhlédnutí se obraz vnímání světa a především sebe - zcela změnil. Ukázalo se, že Já – to není ten, kdo ve mně myslí a ani ten, kdo sleduje proces tohoto „myšlení"! Aby to bylo jasnější, uvedu úryvek z tohoto pořadu:

„Táňa: Ano, byla by to velká pomoc pro lidi – pochopit, čím je ve skutečnosti vědomí, a kdo jsi ty, jako Osobnost.

Igor Michajlovič: Ano, jistě. Existují dva typy vědomí. První vědomí, nazveme ho prvotním vědomím, je hlavní a rodí se spolu s fyzickým tělem. Je to vědomí primáta, živočicha. Ovšem další „nadstavba“ vědomí, která vzniká jako protiváha projevu Osobnosti v lidském těle, to už je druhotné vědomí. Druhotné vědomí je moderní vědomí, či nové vědomí. No, ještě jej nazývají lidským vědomím. Zde je důležité pochopit, že druhotné vědomí, to je to, díky čemu jsme předběhli opice ve svém intelektuálním vývoji."

A ještě jeden:

„Igor Michajlovič: No, to se nám jen zdá, že analyzujeme, přemýšlíme. Znovu, vraťme se. My jsme Osobnost. Osobnost nemá vztah k trojrozměrnému světu. Řekněme, nachází se o hodně výš podle své dimenzionální hierarchie. Osobnost je přímo spojená s prvotním vědomím, není však spojená s druhotným vědomím. Druhotné vědomí je právě to, o čem si ze zvyku myslíme, že jsme my… Přichází myšlenky, obrazy, probíhají naše výpočetní procesy, logika a mnoho dalšího. Všechny tyto obrázky, veškerá tato informace, která k nám přichází – to vše jde přes druhotné vědomí k prvotnímu vědomí, a pak to prvotní vědomí předkládá Osobnosti. Toto je pro pochopení, co za čím jde a proč.”

Dříve jsem se také asociovala s druhotným vědomím. Jakpak by ne? Vždyť ten, kdo myslí, porovnává fakta, řeší problémy, jsem Já! Ale potom se v mém životě objevila kniha Anastasie Novych „AllatRa”, a jen díky ní jsem pocítila, co je to skutečný Život. Poznala jsem, že mohu pozorovat své vědomí a také že:

„Člověk jako Pozorovatel Duchovní podstaty se dívá na svět nezaujatě. Jeho oporou v životě a významným objektem je jeho Duše. Vždyť není možné poznat Pravdu vnějšího, když nepoznáme Pravdu vnitřního, neboť potom není Pozorovatele, před kterým jsou odhalena všechna tajemství tohoto světa.“

Z knihy AllatRa

                                            photo_2021-11-10_15-57-40

To je ale smůla! Moje prvotní vědomí se rozhodlo odebrat „palmu prvenství" druhotnému a řeklo, že pokud ono pozoruje obrázky, které kreslí druhotné vědomí, tak ono – to jsem Já. A teprve po vydání pořadu „Vědomí a Osobnost. Od předem mrtvého k věčně živému“ byla moje dřívější dvě „Já“ usvědčena ze lži a uvolnila místo tomu, komu náleží po právu – Osobnosti. Žít nyní začalo být velmi zajímavé. Když znáš PRAVDU, chápeš, že veškerý shon, vnucený druhotným vědomím (já mu říkám Vasja Petěčkin) a prvotním (respektive – Péťa Vasečkin), to je pouze iluze. A naplňuje mne pocit Bezpodmínečné Lásky a Obrovské Vděčnosti k Bohu a ke všem lidem!

A co Vasja a Péťa? Posílají „dopisy" všem instancím. Některé z nich předkládám vaší pozornosti. I když nemusíte číst dále, okamžitě věnujte pozornost knize „AllatRa" a pořadu „VĚDOMÍ A OSOBNOST. Od předem mrtvého k věčně živému." Ujišťuji vás, Život po nich teprve začíná!

 

                                                                                                 ∗ ∗ 

Dobrý den! Jmenuji se Vasja. Píšu vám, abych vás požádal o pomoc, jelikož v tomto věku svobody a demokracie mě této svobody úplně zbavili.


Začnu všechno popořádku. Žijeme v pronajatém domě. My –  to jsem já, Péťa a Ona (neuvádím jméno, abych nenadával). Takže Péťa je „starousedlík", ačkoliv na rozumu mu to vůbec nepřidá. Začal žít v domě od začátku jeho výstavby. A já a Ona jsme se k němu připojili osmý den poté, co se dům objevil na inzertní desce pod nadpisem „Pronájem". Musím říci, že já a Ona jsme spolu nikdy přímo nekomunikovali, jen prostřednictvím Péti, prostě takové vznikly okolnosti, ale neznemožňovalo nám to dobře žít. Platila za všechno, co jsme s Péťou chtěli. Jak krásně jsme si tehdy žili! Všechna má přání byla okamžitě splněna! Stačilo nakreslit obrázek, který by něco zobrazoval a ukázat Péťovi, a říct přitom: „Bylo by hezké mít tohle!", a Péťa okamžitě běžel za ní a ona za všechno platila.

Ale nedávno se všechno změnilo. Ona výrazně snížila finanční prostředky! Hází nějaké ubohé drobky, abych od hladu nezemřel, a to jen proto, že se učím! Hrůza! Neumíte si představit, jak je to těžké –  po tolika letech lenošení tě nutí učit se!!! I když se musím přiznat, že je to pro mě dokonce zajímavé. Špatné je to, že mě zbavují svobody –  kontrolují mě! A ještě horší je, že mě ignorují.

Pomozte prosím, a to nemám problémy jen s ní, ale i s Péťou. On, přestože není moc chytrý, pochopil, že má nade mnou moc a poslední dobou se mi jen směje. A vůbec, ani nevyslechne do konce! Nejsem zvyklý, aby mě zastavovali uprostřed slova, ale když slyším „Zmlkni", musím souhlasit.

Je mi hrozně. Chci žít jako dřív. Ale co „jako dřív“, chci prostě žít. 

                                                                                                ∗ ∗ 

Dobrý den! Jmenuji se Péťa. Přečetl jsem tu Vasjovu čmáranici a byl jsem potěšen. Ať nyní ví, že jsem důležitější. Tolik let mě využíval! Byl jsem pro něj poskokem a neustále žádal o finanční prostředky na nějaké projekty. Ale teď bude tančit, jak já budu pískat! Vím, že mám nad ním moc!

Ačkoliv, po pravdě, i já dostávám poslední dobou zabrat. Ano, nepotřebuji moc – dobře se najíst, pospat si, poveselit se... Ale dříve, když mě kontroloval Vasja, dostával jsem mnohem víc –  zatoužil jsem po bonbónku a okamžitě jsem ho dostal, ale teď, když se šéf změnil, je to obtížnější. I bonbónek si musíte zasloužit a vůbec, ani prospat dosyta vás nenechají. To je smutné...

                                                                                                 ∗ ∗ 

Dobrý den! Píšu Ti Já - Osobnost. Možná, že Ty Skutečná jsi se ještě neprobudila, a tento dopis Ti nějak pomůže. Pravdou je, že Já sama nemohu psát, mohu jen cítit, proto píšu s pomocí Vasji Petečkina a Péti Vasečkina. Nelíbí se jim, když se zmiňují jejich jména, protože každý se pokládá za soběstačného. Ale ve skutečnosti jsou navzájem velmi úzce spojeni.

Žiju s Vasjou a Péťou v jednom domě, který jsme si společně pronajali. Až do nedávné doby jsem souhlasila se vším, co mi Péťa říkal – i to, že tento dům je nejlepší na světě a je třeba dělat tak, aby všechno v tomto domě bylo nejlepší a bylo toho plno. Dům neustále potřebuje „obnovovat fasádu", jídla musí být hodně (a kdoví proč lepší zahraniční), kromě jídla (jak mi říkali – „pro vytvoření lepší společné atmosféry") byl vítán alkohol. Nejzajímavější je, že maximálního nadšení z výskytu všeho výše uvedeného dosahovali moji spolubydlící tehdy, když se ze sousedního domu dívali a záviděli. Nechápajíc všechny důsledky mé volby, podvědomě jsem souhlasila a platila všechny jejich účty a přání.

Ale jednou mi přišel dopis. Na obálce bylo napsáno jedno slovo – „AllatRa". A když jsem si ho přečetla, okamžitě jsem si vzpomněla, kde je můj Skutečný Domov. Vzpomněla jsem si, že prostředky, které byly bez lítosti promrhány na rozmary vědomí, jsou Duchovní síla a posílá mi ji Máma, protože Oni s Otcem mě velmi–velmi milují. A tato Duchovní síla se dává, ne aby se utrácela za všelijaké nesmysly, ale proto, aby se investovala do cesty Domů – k Otci ... Přišlo pochopení toho, že Já jsem promarňovala Život na to, aby si dobře žili Vasja a Péťa. Díky dopisu jsem začala Žít Já. Vasja s Péťou se samozřejmě brání, ale JÁ už teď Vím, že MĚ ČEKAJÍ DOMA. A nikdo a nic mě nemůže odklonit z Cesty.

V poslední době cítím intenzivní potřebu svěřit se všem s tím, že jsem poznala Pravdu, a proto píšu Tobě. Vždyť ve své Podstatě jsme my všichni příbuzní. I Ty – moje rodná! Půjdeme Domů společně? Ačkoliv každý má svou vlastní Cestu, jít společně je snazší.

Autor: Ludmila

Zdroj: allatravesti.com

 

Líbí se mi 26Ahoj, píšu Ti Já - Hodnocení: 5.00 z 5.00 . Počet hlasů: 26
Podobné články:Komentáře

Lenka 22.11.2021 13:04 Odpověď

Ďakujem za krásny dopis. Tá Radosť. Ďakujem z celého srdca za zdieľanie moja rodná.


Barbora 20.11.2021 16:04 Odpověď

Veľmi výstižná životná skúsenosť a vidno, že naozaj žitá. Skvelé, takto vyzerá postupné oslobodzovanie sa od systému. Ďakujem.Zanechat komentář

Myšlenka dne

Moudrost je bohatstvím duše, nikoli věku.


Kalendář událostí

Zasílání aktuálních informací o nových článcích na stránkách Polahoda a dalších projektech MSH "ALLATRA"