Například: Dobré zprávy
Proroctví o Euromajdaně
Události na Euromajdaně byly před pár lety předpovězeny Anastasií Novych.
 
Faktem je, že pár let před událostmi, které se ted´odehrávají na Euromajdaně (Kyjev, Ukrajina), byly publikovány v předpovědi Anastasie Novych, které se týkaly událostí v Kyjevě. Po jejich zveřejnění se iniciativní skupina obyvatel Kyjeva obrátila na městskou radnici a také na ukrajinská média, aby se zabránilo případným událostem v ukrajinském hlavním městě. Zároveň předložili návrh na obnovení historické spravedlnosti a byli městu vráceni původní nebeští patroni města Kyjeva a Kyjevské Rusi - Archanděl Gabriel a Bohorodička, které ve svých předpovědích zmínila A. Novych. Jinak příběh Kozí bažiny (současný název náměstí Nezávislosti), který kdysi byl fatálním místem útoku Tatarů na Kyjevskou Rus, a kde je podle návrhu dnešních ‚knížat‘ postavena tmavá socha s vytaseným mečem bojovného archanděla Michaela, jako patrona kyjevských knížat, by mohl mít katastrofální důsledky.
 
Ti, kteří jsou obeznámeni s předpovědí A.Novych vědí, že se plní s úžasnou přesností. Iniciativní skupina obyvatel města shromáždila mnoho podpisů nejen místních obyvatel, ale i lidí z jiných měst Ukrajiny, které je podpořilo. Místní orgány se však odmlčely, a jako vždy se omezily na záznamy historiků, kteří jen potvrdili fakta, která se zmiňují o původních patronech Kyjevské Rusi - Archandělovi Gabrielovi a Bohorodičce. Ukrajinská média ale o této iniciativě v Kyjevě vyjádřila zjevné posměšky. Jeden z ukrajinských televizních kanálů dokonce tuto myšlenku označil za “schizofrenní bludy”. Na to A. Novych odpověděla: „Až uslyšíte zvonění na poplach Michaela, který svolává k povstání národa proti vlastním lidem a zákonům pochopíte, že je to pravda. Ale už se to stane.“
Je nepochopitelné, jak a odkud mohla A. Novych vědět, že za několik let bude zvonit na poplach v chrámu svatého Michaela? Historická informace: chrám svatého Michala se nachází v blízkosti náměstí Nezávislosti (Euromajdanu). Jedná se o starobylý klášterní komplex. Zajímavé je, že v polovině 1990-ých let byl na počest archanděla Michaela zrekonstruován ve stylu ukrajinského baroka. Pro ty, kteří četli knihu (nebo budou číst) AllatRa tato informace vypovídá o mnohém. 11.12. 2013 v katedrále Michala ve 3 hodiny ráno zvonily zvony na poplach a svolávaly ukrajinský národ proti sobě. Naposledy „zvony na poplach Michaela“ zvonily před 800 lety, kdy na Kyjevskou Rus vtrhnula tatarsko-mongolská vojska.
 
Je zajímavé, že ten, kdo se podílel na obnově skandální sochy Archanděla Michaela, která se nachází na náměstí Nezávislosti v Kyjevě a na rekonstrukci chrámu svatého Michala je dobře známý politik, boxer Vitalij Klichko.
 
Události, které se odehrávají, jsou dobře popsány s kauzálními vztahy v knize AllatRa. Proroctví A.Novych se dodnes plní s absolutní přesností, což je docela alarmující, protože se týkají nejen budoucnosti Kyjeva, ale celé planety. Jeden z důležitých bodů jejího proroctví se týká současného ukrajinského prezidenta (o jeho příchodu k moci a následných událostech napsala dávno předtím, než se objevil na politické scéně). Klíčovým mezníkem je volba tohoto muže: sjednotit Slovany na prahu globálních událostí pro lidstvo, nebo rozdělit rodinu slovanských národů a zhoršit i bez toho obtížnou situaci a kardinálně změnit budoucnost ještě horším směrem.
 
Je škoda, že lidé začínají slyšet varování pouze tehdy, když nic nemohou změnit. Ale všechno je v rukou samotných lidí, protože vědět o blížících se událostech, znamená mít možnost je změnit!
Alexej Dobrolubov
http://www.sgline.org/cat/1/17969
 
PŘEDPOVĚDI Z KNIH 
spisovatelky Anastasie Novych
 
Zvláštní význam představují pro Slovany, protože většina z nich ukazuje na obrovskou roli, kterou odehrají slovanské národy v osudu naši civilizace. V těchto předpovědích se nádherně prolínají jak starověká proroctví a prognozovaný budoucí vývoj, které jsou založeny na realistickém zhodnocení současné situace. Tyto zdánlivě úžasné náhody, které se dochovaly do naší doby z různých historických pramenů, nás nutí se zamyslet. Ukazuje se, že v našich rukou je nejen náš osud, ale osud celé civilizace.
 
Slované
„...Před Slovany stojí takové zkoušky, dej Bože, ať vydrží a uspějí! Slovanská území budou brzy velmi lákavá pro klimatické uprchlíky světa. A hlavně na ně zaměří oči Destruktoři, kteří se dnes většinou nacházejí v „nejmocnější zemi světa“. Právem – neprávem, se budou snažit podnikat všechny pokusy, aby tyto země ovládli a stali se tam vládci. Budou vynakládat velké finanční obnosy na nákup pozemků, protože ví, že se peníze brzy obrátí v nic. A kusem papírku se nenajíš. Peníze ztratí svůj význam. Pro koho například budou potřebné dolary, když nebude Amerika? Velmi brzy nastoupí období, kdy jedinou materiální hodnotou mezi lidmi bude jídlo, teplo a střecha nad hlavou. No a i tohle bude dočasný jev, jako vše v tomto světě. Když lidé ztratí svoje materiální cennosti, pro které žili, pak na sobě ucítí a pochopí důležitost včasného získání duchovního bohatství.
 
Planetu čekají vážná, velká kataklyzmata. A jen duchovní spojení Slovanů může spasit a pomoci přežít lidem na Zemi. Protože Slované – jediná zbylá duchovní opora světa, která schopna spasit nejen sebe samé, ale i celé lidstvo. V opačném případě, jestli se v lidském světě bude, jako dříve, udržovat dominance Živočišného, které se přirozeně pokusí rozdrobit Slovany a udělat z nich otroky ega, historii této civilizace to nastaví konečný bod…“
„... Rusko se ještě obrodí a dojde ke sjednocení Slovanů, které nazvou Velikým. Neboť bylo řečeno: ,,Když nad hlavou Ruska vzejde slunce podruhé, slovanský duch nabere sílu a zazáří ve své čistotě a jednotě mezi národy.“ Na Ruský trůn vzejde… Někdo nabírající sílu. A celý svět uvidí, jak on bude přísahat Slovanskému národu pod pečetí Šambaly. Mimochodem tato událost nastane za dva měsíce a osm dní do znamení časů, které předpovídali dávno – pád ohnivých ptáků na Egypt, již nastane za osm let pět měsíců a šest dní do obnovení světa.“
 
„Ve starověké knize Mayů, která se jmenuje Proroctví Ptačího člověka, jsou takové řádky: „Když matka (Země), vzdychne a bude se otáčet na bok, časy se setkají a urychlí svůj běh. Zamotá konec s koncem, z konce bude začátek. Šest bohů z třinácti nečekaně upustí svá žezla. Ach Kan (Slunce) bude zlý jak nikdy, jak nikdy agresivní, paměť lidskou smazává“ ... Mimochodem, podle jejich dat tato událost připadá na léta 2003-2005, a obecně, jejich kalendář je chronologicky propočítán do určitého data roku 2012. To nastane čas lidské Volby, od které závisí i veškerá budoucnost lidstva.
pokračování...
překlad z knihy „Na Křižovatce“ A.Novych

Líbí se mi 103Proroctví o Euromajdaně - Hodnocení: 5.00 z 5.00 . Počet hlasů: 103
Podobné články:Komentáře

Roman 31.12.2017 14:39 Odpověď

Vie niekto, čo znamená: “Šest bohů z třinácti nečekaně upustí svá žezla”? :)Zanechat komentář

Myšlenka dne

Každý skutek vytváří především naše zformovaná myšlenka.


Kalendář událostí

Zasílání aktuálních informací o nových článcích na stránkách Polahoda a dalších projektech MSH "ALLATRA"