Například: Dobré zprávy
Proroctví o Euromajdaně
Události na Euromajdaně byly před pár lety předpovězeny Anastasií Novych.
 
Faktem je, že pár let před událostmi, které se ted´odehrávají na Euromajdaně (Kyjev, Ukrajina), byly publikovány v předpovědi Anastasie Novych, které se týkaly událostí v Kyjevě. Po jejich zveřejnění se iniciativní skupina obyvatel Kyjeva obrátila na městskou radnici a také na ukrajinská média, aby se zabránilo případným událostem v ukrajinském hlavním městě. Zároveň předložili návrh na obnovení historické spravedlnosti a byli městu vráceni původní nebeští patroni města Kyjeva a Kyjevské Rusi - Archanděl Gabriel a Bohorodička, které ve svých předpovědích zmínila A. Novych. Jinak příběh Kozí bažiny (současný název náměstí Nezávislosti), který kdysi byl fatálním místem útoku Tatarů na Kyjevskou Rus, a kde je podle návrhu dnešních ‚knížat‘ postavena tmavá socha s vytaseným mečem bojovného archanděla Michaela, jako patrona kyjevských knížat, by mohl mít katastrofální důsledky.
 
Ti, kteří jsou obeznámeni s předpovědí A.Novych vědí, že se plní s úžasnou přesností. Iniciativní skupina obyvatel města shromáždila mnoho podpisů nejen místních obyvatel, ale i lidí z jiných měst Ukrajiny, které je podpořilo. Místní orgány se však odmlčely, a jako vždy se omezily na záznamy historiků, kteří jen potvrdili fakta, která se zmiňují o původních patronech Kyjevské Rusi - Archandělovi Gabrielovi a Bohorodičce. Ukrajinská média ale o této iniciativě v Kyjevě vyjádřila zjevné posměšky. Jeden z ukrajinských televizních kanálů dokonce tuto myšlenku označil za “schizofrenní bludy”. Na to A. Novych odpověděla: „Až uslyšíte zvonění na poplach Michaela, který svolává k povstání národa proti vlastním lidem a zákonům pochopíte, že je to pravda. Ale už se to stane.“
Je nepochopitelné, jak a odkud mohla A. Novych vědět, že za několik let bude zvonit na poplach v chrámu svatého Michaela? Historická informace: chrám svatého Michala se nachází v blízkosti náměstí Nezávislosti (Euromajdanu). Jedná se o starobylý klášterní komplex. Zajímavé je, že v polovině 1990-ých let byl na počest archanděla Michaela zrekonstruován ve stylu ukrajinského baroka. Pro ty, kteří četli knihu (nebo budou číst) AllatRa tato informace vypovídá o mnohém. 11.12. 2013 v katedrále Michala ve 3 hodiny ráno zvonily zvony na poplach a svolávaly ukrajinský národ proti sobě. Naposledy „zvony na poplach Michaela“ zvonily před 800 lety, kdy na Kyjevskou Rus vtrhnula tatarsko-mongolská vojska.
 
Je zajímavé, že ten, kdo se podílel na obnově skandální sochy Archanděla Michaela, která se nachází na náměstí Nezávislosti v Kyjevě a na rekonstrukci chrámu svatého Michala je dobře známý politik, boxer Vitalij Klichko.
 
Události, které se odehrávají, jsou dobře popsány s kauzálními vztahy v knize AllatRa. Proroctví A.Novych se dodnes plní s absolutní přesností, což je docela alarmující, protože se týkají nejen budoucnosti Kyjeva, ale celé planety. Jeden z důležitých bodů jejího proroctví se týká současného ukrajinského prezidenta (o jeho příchodu k moci a následných událostech napsala dávno předtím, než se objevil na politické scéně). Klíčovým mezníkem je volba tohoto muže: sjednotit Slovany na prahu globálních událostí pro lidstvo, nebo rozdělit rodinu slovanských národů a zhoršit i bez toho obtížnou situaci a kardinálně změnit budoucnost ještě horším směrem.
 
Je škoda, že lidé začínají slyšet varování pouze tehdy, když nic nemohou změnit. Ale všechno je v rukou samotných lidí, protože vědět o blížících se událostech, znamená mít možnost je změnit!
Alexej Dobrolubov
http://www.sgline.org/cat/1/17969
 
PŘEDPOVĚDI Z KNIH 
spisovatelky Anastasie Novych
 
Zvláštní význam představují pro Slovany, protože většina z nich ukazuje na obrovskou roli, kterou odehrají slovanské národy v osudu naši civilizace. V těchto předpovědích se nádherně prolínají jak starověká proroctví a prognozovaný budoucí vývoj, které jsou založeny na realistickém zhodnocení současné situace. Tyto zdánlivě úžasné náhody, které se dochovaly do naší doby z různých historických pramenů, nás nutí se zamyslet. Ukazuje se, že v našich rukou je nejen náš osud, ale osud celé civilizace.
 
Slované
„...Před Slovany stojí takové zkoušky, dej Bože, ať vydrží a uspějí! Slovanská území budou brzy velmi lákavá pro klimatické uprchlíky světa. A hlavně na ně zaměří oči Destruktoři, kteří se dnes většinou nacházejí v „nejmocnější zemi světa“. Právem – neprávem, se budou snažit podnikat všechny pokusy, aby tyto země ovládli a stali se tam vládci. Budou vynakládat velké finanční obnosy na nákup pozemků, protože ví, že se peníze brzy obrátí v nic. A kusem papírku se nenajíš. Peníze ztratí svůj význam. Pro koho například budou potřebné dolary, když nebude Amerika? Velmi brzy nastoupí období, kdy jedinou materiální hodnotou mezi lidmi bude jídlo, teplo a střecha nad hlavou. No a i tohle bude dočasný jev, jako vše v tomto světě. Když lidé ztratí svoje materiální cennosti, pro které žili, pak na sobě ucítí a pochopí důležitost včasného získání duchovního bohatství.
 
Planetu čekají vážná, velká kataklyzmata. A jen duchovní spojení Slovanů může spasit a pomoci přežít lidem na Zemi. Protože Slované – jediná zbylá duchovní opora světa, která schopna spasit nejen sebe samé, ale i celé lidstvo. V opačném případě, jestli se v lidském světě bude, jako dříve, udržovat dominance Živočišného, které se přirozeně pokusí rozdrobit Slovany a udělat z nich otroky ega, historii této civilizace to nastaví konečný bod…“
„... Rusko se ještě obrodí a dojde ke sjednocení Slovanů, které nazvou Velikým. Neboť bylo řečeno: ,,Když nad hlavou Ruska vzejde slunce podruhé, slovanský duch nabere sílu a zazáří ve své čistotě a jednotě mezi národy.“ Na Ruský trůn vzejde… Někdo nabírající sílu. A celý svět uvidí, jak on bude přísahat Slovanskému národu pod pečetí Šambaly. Mimochodem tato událost nastane za dva měsíce a osm dní do znamení časů, které předpovídali dávno – pád ohnivých ptáků na Egypt, již nastane za osm let pět měsíců a šest dní do obnovení světa.“
 
„Ve starověké knize Mayů, která se jmenuje Proroctví Ptačího člověka, jsou takové řádky: „Když matka (Země), vzdychne a bude se otáčet na bok, časy se setkají a urychlí svůj běh. Zamotá konec s koncem, z konce bude začátek. Šest bohů z třinácti nečekaně upustí svá žezla. Ach Kan (Slunce) bude zlý jak nikdy, jak nikdy agresivní, paměť lidskou smazává“ ... Mimochodem, podle jejich dat tato událost připadá na léta 2003-2005, a obecně, jejich kalendář je chronologicky propočítán do určitého data roku 2012. To nastane čas lidské Volby, od které závisí i veškerá budoucnost lidstva.
pokračování...
překlad z knihy „Na Křižovatce“ A.Novych

Líbí se mi 103Proroctví o Euromajdaně - Hodnocení: 5.00 z 5.00 . Počet hlasů: 103
Podobné články:Komentáře

Roman 31.12.2017 14:39 Odpověď

Vie niekto, čo znamená: “Šest bohů z třinácti nečekaně upustí svá žezla”? :)Zanechat komentář

Myšlenka dne

Jen mě poslouchej, člověče, říkám ti pravdu, stejně jako ti není dáno vyhnout se smrti, tak ti také není dáno vyhnout se Božímu soudu.


Kalendář událostí

Zasílání aktuálních informací o nových článcích na stránkách Polahoda a dalších projektech MSH "ALLATRA"