Například: Dobré zprávy

Tajemství Ankgor Vatu a plošiny v Gíze je odhaleno – kyvadlo Orionu a Draka. Apokalypsa dnes?

Každý, kdo zná hermetický vzorec „ jak nahoře, tak i dole“, by měl brát tuto skutečnost jako znamení velkých změn; budou-li lepší nebo horší, do značné míry závisí na volbách a činech lidstva.

Čtěte více


ALATYR

Kámen Alatyr se má nacházet ve středu světa a představuje centrum mytologického vesmíru, tradičně se umísťuje na východní stranu, na raj­ský ostrov Bujan (ostrov věčného jara (léta) - bujný - jarý tj.plný života a síly). Tento rajský svět, kde jsou všechny stro­my ze zlata, nám připomínají i pohádky, kde se za mořem nachází zlatá krajina, místo plné různých mýtických až bož­ských postav.

Čtěte více

Kvítek Udumbara rozkvetl: to se stává jednou za 3000 let

Naposledy kvetl před narozením Buddhy. Za posledních 20 let tento kvítek rozkvetl na mnoha místech po celém světě. Podle buddhistické legendy kvete Udumbara jednou za 3000 let a ohlašuje příchod velkého mudrce či osvíceného. Tato drobná vonná květina má velmi tenký, ale pevný stonek. Lidé pozorující Udumbaru uvádí, že vydrží hodně dlouho a poté, co jí ohnou, se sama narovná.

Čtěte více


POKUSY S DNA OBJEVILY JEJÍ SKUTEČNOU SCHOPNOST

Tři pokusy s DNA, dokazující, že pocity člověka ovlivňují molekuly DNA. Specialista v oboru kvantové biologie, Vladimír Poponin, zveřejnil výsledky experimentu provedeného v Ruské akademie věd, spolu s kolegy, mezi nimiž byl i Peter Garyaev.

Čtěte více


Kolektivní rozum

Vědomí je v podstatě nástroj, který máme pro to, abychom ho používali.Můžeme ho přirovnat k palubnímu počítači našeho auta. Někdy to dopadne tak, že vědomí nám diktuje, tj., dominuje nad námi.

Čtěte více


Město, které zůstává v srdci navždy

Kyjev - město, které zůstává v srdci navždy. Největším klenotem je bezesporu Kyjevo-Pečerská Lávra. Tento unikátní komplex pravoslavných chrámů a klášterů se nachází na malebném kopci nedaleko Dněpru. Když jsem do ní poprvé vstoupil, nedokázal jsem si vysvětlit, jak je možné udělat jen pár kroků a náhle se ocitnout v úplně jiném světě. Pocítil jsem v sobě neobyčejnou radost a pokoru. Život venku jako by přestal existovat. Stál jsem tam a nemyslel na nic. Jen ten nepopsatelný pocit a ta nádhera kolem. Jako by se zastavil čas.

Čtěte více


NOVĚ! PRAPŮVODNÍ FYZIKA ALLATRA

Překlad do českého jazyka na: http://allatra-science.org/cs/category/physics-reports http://allatra.org/cs/reports/iskonnaja-fizika-allatra http://allatra.eu/reports/iskonnaja-fizika-allatra Zpráva „PRAPŮVODNÍ FYZIKA ALLATRA“ předložená mezinárodní vědecko-výzkumnou skupinou Mezinárodního společenského hnutí ALLATRA. Zpráva obsahuje informaci o původu a struktuře elementárních částic, o prvotních základech, ze kterých se skládá hmota, o vzájemném vztahu elementárních částic a kosmologie ve světle teorie jednotného pole, o elektromagnetických a gravitačních interakcích, o alternativních zdrojích energie, atd. Zpráva poukazuje na důležitost, rozsah a včasnost nejnovějších poznatků v oblasti fundamentální a aplikované fyziky. Přináší odpovědi na základní, dosud nevyřešené otázky moderní fyziky a předkládá laicky srozumitelné vysvětlení.

Čtěte více


O problémech a důsledcích KLIMATICKÝCH ZMĚN na Zemi. Efektivní způsoby řešení těchto problémů

http://allatra.org/cs/reports/o-problemah-i-posledstvijah-globalnogo-izmenenija-klimata-na-zemle Důležité informace, které se týkají každého z nás! Dokument v češtině zveřejněn 12. 12. 2014

Čtěte více


DOBRÉ ZPRÁVY – DOBRÝ ŽIVOT - ROZESÍLÁME POLAHODU DO VŠECH STRAN!

Milí čtenáři, Tištěná verze POLAHODY vychází s částečně černobílým obsahem a je k dispozici zdarma. V současné době je náklad tohoto měsíčníku 15000 ks. Část novin posíláme nemocnicím a zdravotním střediskům, které s námi spolupracují, a zbylé výtisky posíláme našim čtenářům, kteří je rozdávají ve svém okolí, jak v České republice, tak i na Slovensku. V okénku „Kde nás najdete“ je souhrn míst, kde si můžete noviny zdarma vyzvednout. Pokud pro Vás není ani jedno místo dostupné, můžete si noviny objednat také prostřednictvím České a Slovenské pošty. Čtyřleté zkušenosti ukazují, že se dá vlastními silami udělat ohromná práce. Společně můžeme dokázat mnohem více! Proč to děláme?

Čtěte více
Myšlenka dne

Všechny velké věci jsou kupodivu velmi jednoduché, ale vyžadují velké úsilí.


Kalendář událostí