Například: Dobré zprávy

JEN BÝT

Žádný den není obyčejný. Žádná chvíle není obyčejná. Proč se vlastně na všechno díváme tak nudně? To my sami způsobujeme onu obyčejnost. Při¬tom stačí tak málo, a vše ožije, dostane barvy.

Čtěte více
Jednoduché riešenie všetkých problémov

Čím častejšie dostávam otázku ako postupovať v tej či onej situácii, tým jasnejšie chápem, že mám univerzálny recept, ako odpovedať na akúkoľvek otázku a požiadavku. Všetko je jednoduché a zložité zároveň.

Čtěte více


RADOST Z PRÁCE A NADŠENÝ ZÁKAZNÍK

Poslední průzkumy ukazují alarmující výsledky – pouze 16 lidí ze 100 chodí do práce s radostí a ve své činnosti spatřují smysl! Vzhledem k tomu, že v práci trávíme až třetinu svého života, tak jsou to dost smutná čísla…Na druhé straně se ale ve světě najdou i výjimky.

Čtěte více


Proč jsme smutní? Protože se neradujeme!

Po přečtení titulku, budete určitě cítit vnitřní nesouhlas s takovou odpovědí. A v hlavě se objeví spousta myšlenek typu: "Co to píšete za nesmysly? Jak se mohu radovat, když nemám peníze, počasí je špatné, bolí mě hlava, děti neposlouchají a podobně.

Čtěte více


Granát – oheň v hoře

Člověk je jako hora. Žije ve vnějším světě, hraje své role, a myslí, že to je život. Přes všechny světské radosti a strasti však cítí, že mu uniká něco podstatného, nějaké důležité tajemství. Ví, že toto není všechno.

Čtěte více
Myšlenka dne

Neexistují náhody. Náhoda je jen zákonitý důsledek našich nekontrolovaných myšlenek.


Kalendář událostí