Například: Dobré zprávy

Právě proto přichází člověk do tohoto světa, aby poznal, že on sám je jenom Láska… a nic jiného neexistuje

Člověk nemůže vidět Boha, ale On je všude. Projevuje Sebe v lidech, které nám dávají svou lásku, peče, něžnost.

Čtěte více
Tajemství Angkor Vatu a plošiny v Gíze je odhaleno – kyvadlo Orionu a Draka. Apokalypsa dnes?

Každý, kdo zná hermetický vzorec „ jak nahoře, tak i dole“, by měl brát tuto skutečnost jako znamení velkých změn; budou-li lepší nebo horší, do značné míry závisí na volbách a činech lidstva.

Čtěte více


ALATYR

Kámen Alatyr se má nacházet ve středu světa a představuje centrum mytologického vesmíru, tradičně se umísťuje na východní stranu, na raj­ský ostrov Bujan (ostrov věčného jara (léta) - bujný - jarý tj.plný života a síly). Tento rajský svět, kde jsou všechny stro­my ze zlata, nám připomínají i pohádky, kde se za mořem nachází zlatá krajina, místo plné různých mýtických až bož­ských postav.

Čtěte víceSkutečné vítězství

Kdyby se mě někdo před pár lety zeptal, co považuji za své největší osobní vítězství, zřejmě bych nedokázal odpovědět. Ne snad proto, že bych nevěděl, ale těch osobních vítězství bylo hned několik.

Čtěte víceDETI SÚ KVETY ŽIVOTA

Ale veď hlavnou metódou výchovy je osobný príklad. Efektívnosť tejto me­tódy je u človeka spojená s existenciou zrkadlových neurónov, ktoré sa uvád­zajú do činnosti pri osvojovaní si nových návykov cestou napodobňovania cudzej činnosti. Takým spôsobom sa dieťa učí postupovať rovnako, ako každý človek, ktorý je pre neho autoritou. Jednoduch­šie povedané, berie si príklad.

Čtěte více


MYŠLENÍ SOUSEDŮ

Rád používám přirovnání a podobenství, protože lze tímto způsobem snáze vysvětlit základní myšlenku, kterou chci sdělit. Tentokrát chci popsat způsob myšlení a přístup k nemoci a ke zdraví. Neboť tento fakt považuji za hodně podstatný. Nelze se pří léčení nemoci spoléhat pouze na léky, lékaře, kliniky, lázně, nebo na to, že se dá zdraví koupit.

Čtěte více

Myšlenka dne

Poznat všechno je nemožné, ale je třeba se o to snažit.


Kalendář událostí