Například: Dobré zprávyKdyž v domě žije Láska

Jsem šťastná a vděčná, že žiji mezi takovými nádhernými lidmi s přátelskými vztahy. Kdyby mne kdokoliv z nich požá­dal o pomoc, vždy ji u mne najde a já vím, že když bych to potřebovala, mohu se na kohokoliv z nich obrátit.

Čtěte více

Cesta k vrcholu

Přijde doba, kdy si uvědomíš, že chodíš v kruhu. Stejné situace, stejná setkání, rozhovory o ničem, faleš, nucené úsměvy a stereotypní otázky typu: „Jak se máš? Jak jde život?“ A najednou pochopíš, že si celou tu dobu chodil kolem hory a teď jsi zralý na to, aby si vystoupil na její vrchol. Pokud se odvážíš k samotnému výstupu, začneš dělat první kroky.

Čtěte více


Jak se rodí andělé

Duch, silný ve své volbě, se v každém okamžiku svého spojení s Duší, s Bohem naplňuje silou. A tato síla upevňuje jeho spojení s Duší, sbližuje je. Duch cítí, že je naplněn štěstím a děkuje Bohu za všechno. Naplňuje láskou všechno co dělá, to ho posiluje a pomáhá tím probudit ty, kteří jsou vedle něj.

Čtěte více
Podobenství o tajemství «chytré modlitby» a dosahování vnitřního ticha

"Existuje nejvyšší modlitba dokonalých —… kdy se nevýslovnými vzdechy ducha přibližují k Bohu, který vidí rozpoložení srdce otevřené."

Čtěte více
Myšlenka dne

Možnosti člověka jsou omezeny jeho představivostí.


Kalendář událostí