Například: Dobré zprávy

Svet na prahu globálnych kataklyziem. Čo robiť v prípade nešťastia? Plán činností.

Plán činností pre prípad hodiny "X". Čo robiť, keď odrazu budete musieť prijímať utečencov na tom území, kde prežívate? V tomto prípade je nutné vziať veci do vlastných rúk, inak budú dôsledky smutné ako pre vás, tak aj pre tých ľudí, ktorí stratili svoj domov. Ponúka sa vám šanca dokázať si, že ste človek a dôležité je nepustiť ju.

Čtěte více


ZNAMENÍ MARIE (O ikoně Boží Matky „Znamení“ a znaku Spasení)

První část malé série článků, věnovaných tomu, jak nám Marie pomáhá. Toto téma již bylo několikrát zveřejněno na internetových stránkách, ale je tak obsáhlé, že prostě nemá hranic. Na toto téma se píší celé knihy, existují desítky tisíc zaznamenaných svědectví Jejího zázračného zjevení, nebo vyléčení díky té, či oné Tváři. Ale vždy ještě existují i Jí zjevené zázraky, nezaznamenané v písemných zdrojích. Kolika lidem Ona pomohla, to pravděpodobně nemůže být nikomu spolehlivě známo, protože pomoc osobnosti, jdoucí po duchovní cestě, se jistě nebude hlásat a právě taková pomoc nemá žádný časový rámec.

Čtěte více


Jak se chovat při povodních. INSTRUKCE.

V cyklu článků, zaměřených na téma mimořádných situací, rozebereme takovou událost, jakou je povodeň, objevující se obzvláště na jaře a na podzim, kvůli silným dešťům. Ačkoli by se zdálo, že povodeň není tak působivou katastrofou jako hurikán, tornádo nebo zemětřesení, zaujímají povodně vedoucí postavení v počtu opakování, pokrytí ploch a celkové průměrné roční ekonomické škodě.

Čtěte víceZnámky probuzení supervulkánu Yellowstone. Analýza seizmických událostí ve světě.

Situace v okolí supervulkánu Yellowstone stále více přitahuje pozornost mezinárodního společenství a zejména odborníků v oblasti vulkanologie a seismologie. Na Yellowstonskou kalderu nelze pohlížet odděleně od ostatních geofyzikálních jevů, ale pouze v komplexu, neboť veškeré procesy v útrobách země jsou vzájemně propojeny.

Čtěte více


Myšlenka dne

Strach zrozený z představivosti vidí nebezpečí i tam, kde ve skutečnosti žádné není.


Kalendář událostí