Například: Dobré zprávy

Svet na prahu globálnych kataklyziem. Čo robiť v prípade nešťastia? Plán činností.

Plán činností pre prípad hodiny "X". Čo robiť, keď odrazu budete musieť prijímať utečencov na tom území, kde prežívate? V tomto prípade je nutné vziať veci do vlastných rúk, inak budú dôsledky smutné ako pre vás, tak aj pre tých ľudí, ktorí stratili svoj domov. Ponúka sa vám šanca dokázať si, že ste človek a dôležité je nepustiť ju.

Čtěte více


ZNAMENÍ MARIE (O ikoně Boží Matky „Znamení“ a znaku Spasení)

První část malé série článků, věnovaných tomu, jak nám Marie pomáhá. Toto téma již bylo několikrát zveřejněno na internetových stránkách, ale je tak obsáhlé, že prostě nemá hranic. Na toto téma se píší celé knihy, existují desítky tisíc zaznamenaných svědectví Jejího zázračného zjevení, nebo vyléčení díky té, či oné Tváři. Ale vždy ještě existují i Jí zjevené zázraky, nezaznamenané v písemných zdrojích. Kolika lidem Ona pomohla, to pravděpodobně nemůže být nikomu spolehlivě známo, protože pomoc osobnosti, jdoucí po duchovní cestě, se jistě nebude hlásat a právě taková pomoc nemá žádný časový rámec.

Čtěte více


ALATYR

Kámen Alatyr se má nacházet ve středu světa a představuje centrum mytologického vesmíru, tradičně se umísťuje na východní stranu, na raj­ský ostrov Bujan (ostrov věčného jara (léta) - bujný - jarý tj.plný života a síly). Tento rajský svět, kde jsou všechny stro­my ze zlata, nám připomínají i pohádky, kde se za mořem nachází zlatá krajina, místo plné různých mýtických až bož­ských postav.

Čtěte víceZimní

  • 12.02.2017
  • 0
  • 0
  • 24

Čtěte víceSkutečné vítězství

Kdyby se mě někdo před pár lety zeptal, co považuji za své největší osobní vítězství, zřejmě bych nedokázal odpovědět. Ne snad proto, že bych nevěděl, ale těch osobních vítězství bylo hned několik.

Čtěte víceDETI SÚ KVETY ŽIVOTA

Ale veď hlavnou metódou výchovy je osobný príklad. Efektívnosť tejto me­tódy je u človeka spojená s existenciou zrkadlových neurónov, ktoré sa uvád­zajú do činnosti pri osvojovaní si nových návykov cestou napodobňovania cudzej činnosti. Takým spôsobom sa dieťa učí postupovať rovnako, ako každý človek, ktorý je pre neho autoritou. Jednoduch­šie povedané, berie si príklad.

Čtěte více


MYŠLENÍ SOUSEDŮ

Rád používám přirovnání a podobenství, protože lze tímto způsobem snáze vysvětlit základní myšlenku, kterou chci sdělit. Tentokrát chci popsat způsob myšlení a přístup k nemoci a ke zdraví. Neboť tento fakt považuji za hodně podstatný. Nelze se pří léčení nemoci spoléhat pouze na léky, lékaře, kliniky, lázně, nebo na to, že se dá zdraví koupit.

Čtěte více

Myšlenka dne

Ve tvé hlavě nesmí být nic ne-ga-tiv-ní-ho. Jenom pozitivní myšlenky! Tehdy nebudeš muset ztrácet čas na boj sám se sebou a tvoje skutky budou vždy pozitivní. Harmonie by měla být v prvé řadě uvnitř tebe. Harmonie a mír.


Kalendář událostí