Například: Dobré zprávy

Hledání

Nehledej na Zemi zvláštní místa, to v tobě se nachází voda, křišťálově čistá

Čtěte více
Když v domě žije Láska

Jsem šťastná a vděčná, že žiji mezi takovými nádhernými lidmi s přátelskými vztahy. Kdyby mne kdokoliv z nich požá­dal o pomoc, vždy ji u mne najde a já vím, že když bych to potřebovala, mohu se na kohokoliv z nich obrátit.

Čtěte více
Čo robiť pri zemetrasení. Príručka.

Všetci sme ľudia, všetci máme jedno bydlisko – Zem, jednu národnosť – ľudstvo, jednu hodnotu – život, vďaka ktorému môžeme dôstojne realizovať seba a zmysel svojej existencie vo vyššom duchovno-mravnom aspekte.

Čtěte více


Černá Madona

Tento článek je jen začátek, malý krůček na cestě poznání tohoto opravdu úžasného daru, který prošel staletími proto, aby dnes žijící lidé mohli objevit v sobě bránu do světa zcela odlišného od tohoto omezeného hmotného světa. Nicméně, jak říkali naši předkové: "Skutečné znalosti se rodí v Duši, a toto je moudrost." Proto bychom neměli především zapomínat na pocitové poznávání, vycházející z nejcennějšího zdroje - Duše. A ukazatelem na cestě k Duši, věčnou moudrostí, která je zároveň Cesta a Brána, je právě tvůrčí síla ženského principu.

Čtěte více


Slunce

Kamarádko moje milá, proč mračíš se ty na mne zas, Tak dávno, co ve vřelém hovoru si se mnou byla a nyní z očí vymizel ten láskyplný jas.

Čtěte více


Dotek motýlů

Motýli jsou jako přání, mihotavým pohybem v kráse třepotají kolem nás,

Čtěte více


Chceš-li porozumět člověku

Chceš-li porozumět člověku, pak neposlouchej, co slova říkají v něm.

Čtěte více
Myšlenka dne

Není vhodné znepokojovat Pána z jakéhokoli jiného důvodu, než o spásu duše své.


Kalendář událostí