Například: Dobré zprávy

Psychologie, psychoterapie ALLATRA: semináře po celé Evropě 29.10 - 11.12.2016

V rámci „Psychologie a psychoterapie ALLATRA“, se v současné době v mnoha zemích provádí praktické semináře, které vede praktikující psychoterapeut Taťjána Zinčenko, společně s členy týmu „Psychologie a psychoterapie ALLATRA“. V současnosti už byly tyto semináře uskutečněny v mnoha zemích, mezi které patří Česká republika, Slovensko, Německo, Itálie, Francie a další. V létě tohoto roku se psychologické semináře konaly v USA (New York, Atlanta) a Kanadě (Toronto).

Čtěte více


BESEDA "OTÁZKY A ODPOVĚDI NA TO NEJDŮLEŽITĚJŠÍ…" - 22.10.2016

Unikátní beseda pro všechny, kterým není lhostejný jejich duchovní rozvoj a směřování celé společnosti. Zároveň je určená všem čtenářům knih Anastasie Novych, kteří se seznámili s tímto nevšedním dílem, pracují nad sebou a mají v sobě nezodpovězené nejniternější, osobní otázky. Odpovídat budou naši hosté z Kyjeva - Vladimír Širin a Andrej Kovtunov.

Čtěte více


Psychologie a psychoterapie AllatRa

Osobnost má, pouze za pomoci své vlastní pozornosti, schopnost zcela zvrátit směr svého myšlení, nálady a dokonce ovlivnit biochemické procesy v nervovém systému a následně v celém těle.

Čtěte více
Myšlenka dne

Pravá víra se zakládá na znalostech. A znalosti přicházejí skrze slovo, skrze ujištění svého rozumu o pravdivosti jevu, ke kterému dochází.


Kalendář událostí